Akcesoria BDSM – zabawa dla dorosłych

Dzięki przebojowi "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a" wiele par zdecydowało się przekroczyć swoją seksualną strefę komfortu i spróbować BDSM (to skrót od bondage, dominacja, sadyzm, masochizm), zdecydowanie zmieniając sposób, w jaki postrzegają seks, ale i jakie gadżety erotyczne wybierają.

CZYM JEST BDSM?

Celem BDSM, co trzeba wyraźnie zaznaczyć, nie jest odreagowanie na partnerze swoich frustracji, ale po prostu rozkosz przeżywana w wyniku przekraczania własnych granic, psychicznych albo fizycznych. Ważne, by zawsze mieć na uwadze uczucia drugiej osoby.
BDSM może mieć bardzo dobry wpływ na związek, ponieważ osoby, które zdecydowały się na wprowadzenie BDSM do swojej sypialni, mają większą łatwość w komunikowaniu się.

PODSTAWOWE AKCESORIA BDSM

* OPASKA NA OCZY – elegancka opaska na oczy jest łatwa w użytkowaniu, a dodatkowo wspaniale urozmaica erotyczną grę. Do tego celu można wykorzystać również krawat lub szal.

* WIĄZANIE ciała to element bardzo często spotykany w praktykach BDSM. Warto zaopatrzyć się w tym celu w kajdanki lub gotowe pasy, które umożliwią przywiązanie partnera, np. do łóżka za nogi i ręce (w formie rozgwiazdy), związanie jego rąk nad głową albo związanie kostek.

* KNEBEL – DLA TYCH BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH – knebel w BDSM najczęściej stosowany jest podczas krępowania ciała. Ten rodzaj zabawy ma głównie wymiar psychologiczny – uległej osobie gwarantuje poczucie bezbronności. Zakneblowany partner nie ma możliwości wywierania wpływu na akcję za pomocą słów, co potęguje jego uległość, a tym samym rozkosz. Można zakupić knebel w postaci kulki albo użyć taśmy bądź szala.

* KULKI GEJSZY – świetnie sprawdzą się w procesie… otrzymywania klapsów. Można urozmaicić je właśnie poprzez zastosowanie kulek gejszy wyposażonych w ciężarki. Intensyfikują one doznania płynące z otrzymywania klapsów, dzięki temu, że ich drgania z każdym uderzeniem odczuwane są przez osobę, która posiada je wewnątrz.

Kiedy zdecydujecie się na wprowadzenie gadżetów BDSM do swojej sypialni, nie wahajcie się wcześniej ich wypróbować – taką możliwość często oferują sklepy z tego typu akcesoriami.

Źródło: sklep erotyczny online – Mypleasure.pl

Leave a comment

Your email address will not be published.


*