Aplikacje, które pozwolą Ci rzucić palenie

Wiele osób wchodząc w nowy rok decyduje się na rzucenie palenia. Jednak łatwiej jest powiedzieć niż zrobić. Jeżeli boisz się, że stracisz motywację, lub chcesz śledzić postępy to warto pomóc sobie ściągając aplikację na nasz telefon. Możesz w nich dowiedzieć się, co takiego dzieje się z twoim ciałem gdy odstawisz papierosy. Możesz również policzyć, ile już udało Ci się zaoszczędzić pieniędzy.

Poniżej znajdziecie więc listę przydatnych aplikacji, które oferują coś więcej niż motywacyjne cytaty.  Poza aplikacjami, warto także zerknąć na środek Nicorix, który pomaga w rzucaniu palenia.

Flamy

Jest to darmowa aplikacja, którą pobrać możemy w Google Play. Jest to doskonała apka, kiedy chcemy rzucić palenie razem z przyjacielem. W aplikacji znaleźć możemy 14dniowe, szybkie wyzwanie w rzuceniu nałogu. Odblokować możemy również dłuższe wyzwanie jednak zapłacić musimy wtedy abonament. Gdy chcemy skorzystać z aplikacji musimy podać cenę paczki papierosów oraz liczbę papierosów, które palisz codziennie. Flamy podliczy twoje oszczędności. Ponadto możesz zbierać osiągnięcia, odznaki i porady odnośnie rzucania palenia.

Najważniejszy elementem tej aplikacji jest rzucanie wyzwań przyjacielowi. Dzięki temu zyskujesz dodatkową motywację i możesz konkurować z nim kto dłużej wytrzyma bez papierosa. Ustalanie nagrodę, określacie czas i ruszacie do przodu!

Smokerstop

Kolejna darmowa aplikacja dostępna w Google Play oraz w App Store. Nie jest ona powiązana jednak z suplementem diety SmokerSTOP, który rzekomo leczy kaszel palacza. Jest to aplikacja, która wprowadza innowacyjny sposób na rzucenie palenia. Wykorzystuje ona system drobnych nagród. Nagrody możesz dopasować sobie do własnego stylu życia. Podstawą jest cena paczki papierosów czy wkładów do podgrzewacza. Ważna jest również ich zawartość nikotyny czy substancji smolistych.

Aplikacja ta sprawia, że rzucanie palenia jest przyjemne. Ustalamy indywidualnie system nagród i możemy rozpocząć proces rzucania palenia. Ponadto aplikacja dostarcza nam pełną listę korzyści zdrowotnych jakie wiążą się z walką z nałogiem. Połączenie nagród materialnych z korzyściami zdrowotnymi działa bardzo skutecznie w przypadku rzucenia palenia.

QuitNow!

Jest to również darmowa aplikacja, którą znaleźć możemy w Google Play. Aplikacja ta zawiera prostą listę osiągnięć, informacje o zmianach w organizmie oraz czat grupowy dostępny dla zalogowanych użytkowników aby znaleźć wsparcie wśród osób, które przechodzą to samo. Zadaniem tej aplikacji jest po prostu mierzenie czasu od kiedy nie palisz, liczenie niewypalonych papierosów oraz liczenie zaoszczędzonych pieniędzy. Na tej podstawie zdobywamy osiągnięcia. Możesz korzystać z aplikacji bez logowania, ale jeśli założysz konto, możesz brać udział w rozmowach i możesz wspierać innych w walce z nałogiem.

Desmoxan

Desmoxan jest bardzo popularnym lekiem pomagającym rzucić palenie. Podczas leczenia można skorzystać z aplikacji pomocniczej, która przypomina Ci o wzięciu tabletek i prowadzi za rękę przez odstawienie papierosów. Jeżeli chcesz korzystać z tej apki to musisz podać płeć, cenę paczki twoich papierosów. To pozwala aplikacji obliczyć ile oszczędzasz nie paląc. Znajdziesz tutaj również informacje o korzyściach zdrowotnych jakie przynosi walka z nałogiem. Dodatkowo możesz wyznaczyć swoje własne cele w aplikacji. Jeżeli korzystasz z produktów Desmoxan to aplikacja może bardzo się przydać.

O

Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

About Aga

Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu. Contact: Website | More Posts

Leave a comment

Your email address will not be published.


*