Usługi transportowe

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Usługi transportowe

Post autor: Uraja59 »

Jeżeli potrzebuje ktoś transportu ciężarowego to zdecydowanie polecam tą stronkę https://hitor.pl/ . Są to profesjonaliści, którzy porządnie podejdą do waszego zamówienia. Nie będziecie zawiedzeni. Sam korzystałem z ich oferty przez jakiś czas i byłem zachwycony! Gołym okiem widać, że są to specjaliści na najwyższym poziomie. Polecam!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

soya
Posty: 188
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Usługi transportowe

Post autor: soya »

Bardzo dużo jest firm transportowych, chociaż wiadomo że w danej chwili czasami trudno jest znaleźć konkretną firmę. Na pewno szukając usług tego typu warto odwiedzić portale ogłoszeniowe , bo w takich miejscach jest mnóstwo ofert najróżniejszego gatunku. Także jest duża szansa, że właśnie tam znajdziecie kogoś odpowiedniego dla siebie. Zresztą nic nie szkodzi sobie sprawdzić tamtejsze propozycje.
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 11:12 am przez soya, łącznie zmieniany 1 raz.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Usługi transportowe

Post autor: saymyname »

A czy ktoś z was może kojarzy firmę mawogroup/pl ? Właśnie poszukuje odpowiednich specjalistów, którzy mogą się zająć księgowością transportową. W sieci troszkę poszperałam i wpadłam na nich. Z tego co widzę, posiadają oni spore doświadczenie, wiedzę i świadczą kompleksowe usługi w tym zakresie. Zastanawiam się czy do nich się nie zgłosić. Co uważacie na ten temat?

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: krysia1844 »

Z pewnością do wykonywania usług transportowych przyda się europim/pl/licencja-transportowa-przewoznika/ :) Mój mąż z pomocą tego biura skompletował wszystkie niezbędne dokumenty, a także pomogli mu krok po kroku przejść przez wszystkie procedury związane z zezwoleniem na wykonanie tego zawodu.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: kobietki33 »

Jeśli interesuje Cię transport z zagranicy do Polski i odwrotnie, koniecznie sprawdź ofertę busy stuttgart polska na stronie beneybus/pl. Znajdziesz tam bogatą i rozbudowaną komunikację autobusową. Moim zdaniem mają bardzo ciekawą propozycję. Dlatego ich polecam.

zuzula12
Posty: 1472
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: zuzula12 »

Pracuje w Holandii od wielu lat i w moim przypadku regularnie korzystam z eurobusy/pl/ , poniewaz mają najlepsze ceny. W ofercie ich usług znajdziecie busy do Holandii i wielu innych krajów Europy.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Usługi transportowe

Post autor: jula »

Zobacz sobie cysterny spożywcze transport. Na pewno bez problemu przewiozą dla ciebie produkty spożywcze. Słyszałam na temat tej firmy dużo pozytywnych opinii.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: Dominiśka »

W transporcie bardzo ważne jest by posiadać również odpowiedni monitoring truckonline/pl/ . Dzięki niemu będziemy mieć o wiele łatwiejszy wgląd do lokalizacji pojazdów, a także możemy kontrolować tankowania jak i zużycia paliwa

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: kobietki33 »

:)))

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: kobietki33 »

:)))

ODPOWIEDZ