Remont biura Warszawa

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Remont biura Warszawa

Post autor: nata29 »

Myślicie, że kompleksowy remont biura to dobre rozwiązanie? Ile czasu czeka się na ekipę i ile trwa taki remont? Zastanawiamy się właśnie nad zmianami w naszych wnętrzach, aby przystosować je do swoich potrzeb oraz oczywiście oczekiwań klientów. Rozważamy realizację fit out , aby zminimalizować czas prac.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: camio »

Wiesz, to wszystko zależy od budżetu i tego na kogo traficie. Jak dokładny chcecie robić remont? Weźcie pod uwagę, że w biurze spędza się lwią część dnia. Jak z powietrzem? Może wentylacja mechaniczna?

Piekaczka
Posty: 56
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: Piekaczka »

Jeśli uważasz,że remont biura jest konieczny,to oczywiście warto go przeprowadzić,ale warto też pamiętać o tym,że po remoncie całe pomieszczenie trzeba dobrze,solidnie i dokładnie posprzątać.Pomocne mogą być profesjonalne środki czystości od i-posprzatane/pl/
Sklep oferuje swoim klientom szeroki wybór środków czystości które szybkom i dokładnie poradzą sobie z każdym rodzajem brudu.Twoje biuro będzie dzięki temu nie tylko nowoczesne, ale też przyjemne,czyste i zadbane.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: camio »

Chciałabym tylko dodać, że macie do wyboru też wentylację grawitacyjną. Ja sama nie korzystałam, ale mój narzeczony umieścił ją w swojej firmie i jest bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika
vauka
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: vauka »

Myślę, że w następnym tygodniu coś zamówię. Dzięki za pomoc!
Nie można wymazać z pamięci wszystkiego, co sprawia ból.

Awatar użytkownika
allilook
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:28 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: allilook »

W internecie jest również dużo podobnych ofert. Polecam tam zajrzeć!
Nie gadaj z kobietami
Zagrają ci tylko na nerwach

hannah
Posty: 240
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: hannah »

A czy masz już wybrane osłony okienne do biura? Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będą rolety rzymskie. Świetnie zastępują firany i zasłony. Na blogu rzymskie-rolety/com/pl/ poczytasz o nich więcej.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: camio »

To zależy w jakim stanie jest biuro, czy są jakieś problemy. Na przykład jeśli mamy pleśń w domu czy w biurze, to tu już trzeba mocniej się postarać. O problemie pleśni możecie poczytać tu: mamnewsa/pl/artykuly-sponsorowane/plesn-w-domu-to-zagrozenie-dla-zdrowia-i-budynku---jak-ja-usunac

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: sepa »

Jak szukacie mebli biurowych, to mogę wam polecić sklep internetowy, w którym ja się cała obkupiłam - Meblant meblant/pl/sklep.xml. Tam w dobrej cenie znalazłam wszystkie potrzebne mi meble, od biurek, przez krzesła, szafki, a nawet sofy. Produkty są dokładnie takie jak w opisach na stronie, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: moa »

U nas w biurze też robiliśmy remont, większością zajęła się firma remontowa, my tylko dodaliśmy od siebie małe elementy, jak na przykład robiona na zamówienie wycieraczki z logo od producenta Unimat z Poznania wycieraczki.info/oferta/. Oni maja bardzo fajne jakościowo produkty, świetne ceny i zajmują się właśnie także takimi customowymi wycieraczkami. Zlecenie wykonali w terminie, nie mamy im nic do zarzucenia, polecam.

ODPOWIEDZ