Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Tyczka »

Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?
Interesują mnie opinie za i przeciw - czytam ostatnio o szybkich pożyczkach tu:
niska-emerytura/pl/szybka-pozyczka-zastrzyk-finansowy-czy-klopoty/
i zastanwiam się czy nie wziąć żeby podreperować domowy budżet,
ale wolałabym najpierw pogadać z tym o kimś, kto już brał i coś podpowie.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: saymyname »

Nie brałam jeszcze pożyczki, bo nie była mi potrzebna. Ale z tego co wiem, to kuzynka brała ostatnio kredyt u firmy Funeda funeda/pl/mala-pozyczka-a-odebranie-gotowki.html . Z tego co wiem tutaj warunki mają dobre, można bez problemu uzyskać korzystny kredyt. No i po poprawnej weryfikacji można otrzymać pieniądze centralnie na konto.

Lenka
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 10:58 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Lenka »

Ja nie miałam potrzeby żeby brać pożyczkę. Ale znam wiele osób, które korzystały. I bardzo chwalą sobie taką formę finansowania. Jest wiele pożyczek na rynku i każdy może wybrać produkt idealny dla siebie. Tutaj na przykład monebay/pl/pozyczka-spolecznosciowa można starać się o pożyczkę społecznościową. Bardzo dobra opcja moim zdaniem.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: daga »

No na pewno nie na plus, bo zawsze się coś płaci, ale jak nam doradca kredytowy Gdynia wybierał opcję kredytu, to wyszło znacznie taniej. Ale niestety musimy też pamiętać, że przy spłacie pożyczki szybszej, należy nam się zwrot prowizji. I warto o to wnioskować. Mi za stare kredyty zwrócono 370 zł.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: sepa »

Całe szczęście jeszcze nie potrzebowaliśmy wziąć pożyczki, ale był moment, że zastawiliśmy kilka rzeczy w lombardzie w Krakowie na ul. Kalwaryjskiej lombardkrakow/com/lombard. Oni nas nieźle uratowali, bo dobrze wycenili nasze przedmioty, uczciwie, a jak się odkuliśmy, to odkupiliśmy je bez problemu. Mają dobrą ofertę, polecam serdecznie.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Iwonka »

Ja korzystałam z pożyczki w Warszawskim lombardzie tu lombardnazlotej/pl/ Podpisałam umowę i pieniądze dostałam do ręki. Popatrzyłam sobie też na rózne ich oferty, muszę przyznac że wystawiany do sprzedaży przedmiot ma uczciwą cenę. A obsługa bardzo miła, co ważne cierpliwa - obserwowałam jak rozmawiali z jedną klijentek - mi by już dawno nerwy puściły.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: faleloki »

A owszem zdarzało mi się już zaciągnąć jakąś pożyczkę i muszę przyznać, że całkiem nieźle na tym wyszłam. Poza tym w dzisiejszych czasach to jakby bardziej normalne, że ludzie coraz chętniej sięgają po taką szybką gotówkę. Jednak najczęściej zaciągam pożyczkę stąd kokos/pl/pozyczka-na-dowod/ bo wymagają u nich bardzo mało formalności a poza tym wszystko jest wyjaśnione w bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób

otra
Posty: 14
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 7:14 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: otra »

No my braliśmy kredyt we frankach, wiec pewnie już się spodziewacie jak na tym wyszliśmy. Jakby ktoś się zastanawiał - źle. Niestety człowiek uczy się na błędach. W zeszłym roku bardzo pomógł nam z tym problemem adwokat z Kancelarii Adwokackiej, pan Łukasz Pyrk w Bytomiu adwokatpyrk/pl/sprawy-przeciwko-bankom o pomoc. On ma kompleksową ofertę, potrafi pomóc nawet w trudnych sytuacjach. Jest rzetelny, ma korzystne ceny i wykazał się ogromną wiedza i doświadczeniem, polecam.

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Zumba »

Tak się złożyło, że niestety wyszłam fatalnie na kredycie we frankach. Długo szukałam skutecznej pomocy i wreszcie polecono mi bardzo dobrą kancelarię kancelaria-wk/pl/kredyty-frankowe . Adwokaci bardzo szybko działają i mają duże doświadczenie w analizowaniu i wyszukiwaniu klauzul niedozwolonych w umowach takich kredytów. Dla mnie to idealne rozwiązanie.

aklinka
Posty: 286
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: aklinka »

Brałam i to nie raz, za każdym razem za pośrednictwem boldinvest/pl/uslugi/tani-kredyt-gotowkowy , bo sama nie mam cierpliwości by szukać i porównywać ofert. Tutaj mam brokera kredytowego, robi to wszystko za mnie i tylko przedstawia mi wybrane, najlepsze oferty przez co zawsze mam tanie re kredyty :)

ODPOWIEDZ