Szybkie przepisy

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Szybkie przepisy

Post autor: jadzka »

Hej! Forumowiczki, podzielcie się przepisami na szybkie obiady, jakieś sosy np. :)
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: faleloki »

Dopóki nie spróbowałam to własnie za takie szybkie danie uważałam sushi. Po przeczytaniu przepisu myślałam, że to bardzo łatwe zadanie. Lecz w rzeczywistości takie nie było. Niby trzymałam się przepisu ale jakoś dziwnie smakowało. Więc udałam się do restauracji Garo Sushi w Warszawie, aby się przekonać jak powinno smakować prawdziwe sushi. Muszę powiedzieć, że to ich sushi jest genialne. Nie wiem jak oni to robią, ale z ogromną chęcią zjadłam to danie. Także jak widać, nie każde nawet proste danie nam wyjdzie

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: haanka »

Można korzystać z szybkich przepisów a przy tym gotować zdrowo :) grunt to mieć świadomość tego co się kupuje, im dany produkt jest mniej przetworzony tym lepiej. Świetny jakościowo koncentrat z buraków jest dostępny w sklepie Vitapol sklep.vitapol.net/koncentrat-barszczu-czerwonego-sloik.html. Ich oferta jest dużo bardziej rozbudowana - mają koncentraty, soki, przetwory. Konkurencyjne ceny i bardzo sprawna wysyłka.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: tajemnicza »

Szybkie potrawy,które robię w zaciszu własnej kuchni,to takie do których wykorzystuję opiekacz do kanapek 3 w 1 adler/com/pl/index.php/Main/Produkt/ms_3045
jest to produkt prosty w obsłudze,elegancki,szybko można w nim przyrządzić nie tylko smaczne,fantazyjne wręcz kanapki,ale też gofry zarówno na słodko jak i na słono,albo zgrillować warzywa i sztukę mięsa.Dania niby proste,a zarazem smaczne i co najważniejsze nie zabierają mi zbyt wiele czasu.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Kamila »

Są urządzenia, które mogą znacznie ułatwić i przyspieszyć gotowanie i pieczenie. Jednym z takich sprzętów jest Thermomix. Na przykład na stronie internetowej thermodieta/pl/gofry-orkiszowo-ryzowe-na-thermomix/ znajdziecie przepis na pyszne gofry orkiszowo-ryżowe do przygotowania w tym urządzeniu.

Rapsodia
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:00 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Rapsodia »

Szczerze przyznam, że chciałabym posiadać umiejętność tworzenia takich szybkich przepisów kulinarnych, ale niestety nie mam do tego głowy. Poza tym już od kilku dni myślę nad tym, aby jakaś firma cateringowa wyręczyła mnie w gotowaniu. Nawet trafiłam na super stronę z ofertami diet pudełkowych dietly/pl/catering-dietetyczny/mikolow i chyba zdecyduję się jak najszybciej jedną z nich zamówić.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: sepa »

na sosy? np. passata + przyprawy + trochę śmietany do zabielenia, możesz dodać odrobinę sera, czy czegoś kremowego i jest sos ;)

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:16 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Maja44 »

Skoro interesuje Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na ten temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ naprawdę warto według mojej oceny - sklogastro.eu .

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: eem »

ja chętnie skorzystam z waszych porad, bo sama niestety jestem beztalenciem w tym zakresie :)

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Alina »

Mam przepis na najszybsze ciasto świata ;)
4 łyżki mąki, 2 łyżki cukru, łyżka ciemnego kakao DecoMorreno, 4 łyżki mleka, 4 łyzki oleju, jedno jajko i szczypta proszku do pieczenia. Najpierw mieszamy składniki suche, potem dodajemy mokre i pieczemy w mikrofalówce 4 minuty

ODPOWIEDZ