Nocleg w hotelu

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Nocleg w hotelu

Post autor: Pańcia »

Chcielibyśmy z moim mężem spędzić weekend w hotelu, dlatego zastanawiamy się gdzie znaleźć coś spokojnego. Z tego co wyczytałam, to tutaj willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html jest fajny hotel w spokojnej okolicy pod Warszawa. Ktoś z was tam nocował i moze mi coś podpowiedzieć?

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: Uraja59 »

A czy macie doświadczenie w tym temacie jeśli chodzi o Wrocław? Ja się w tym momencie zastanawiam na przykład nad http://www.stopwroclaw.pl/ Jest to Waszym zdaniem rozwiązanie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za sugestie w tym temacie.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: Gacei54 »

Hej, jeśli zastanawiasz się nad noclegiem w Kościerzynie to zdecydowanie polecam zajrzeć na tą stronę http://koscierzynahotel.pl/ . Oferują oni naprawdę komfortowe pokoje, które pozwolą Ci się zrelaksować podczas Twojego wypoczynku. Sam korzystałem z ich oferty niedawno i muszę powiedzieć, że warto! Ciężko jest znaleźć lepszą okazję.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Awatar użytkownika
takajedna
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:30 pm

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: takajedna »

Nie mogę się na nic zdecydować. Ma ktoś jakieś inne propozycje?
W chwili nieszczęścia człowiek oswaja się z prawdą, to znaczy z ciszą. Czekajmy.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: Clamor »

Ja ostatnio musiałem znaleźć ofertę z salą konferencyjną i mój wybór padł na https://www.hoteltraffic.pl/wroclaw/konferencje . Podobno posiadają dużą salę z dobrą akustyką. Dzięki temu każde wydarzenie firmowe odbędzie się bez żadnych niespodzianek i zakłóceń.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: matra »

Jeżeli wybieracie się do Wrocławia to polecam wam zajrzeć na stronę przewodnikgawa/pl/ Jest to świetny przewodnik, który pokaże wam całe miasto. Na tej stronie znajdziecie też listę najciekawszych atrakcji Wrocławia, które warto zobaczyć.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: yuka »

Jak szukacie hotelu w Warszawie, to ja nieraz zatrzymywałam się w WAWABED na Żoliborzu wawabed/pl/pokoje i bardzo serdecznie ich polecam. Mają tam świetne ceny, pokoje są bardzo czyste, przytulne, hotel jest dobrze zlokalizowany, hotel spełnia wszystkie moje wymagania. To jest typowe bed&breakfast i polecam ich serdecznie, nawet obsługę mają profesjonalną.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: eem »

Jeżeli chodzi o tanie i dobre miejsce na nocleg w Poznaniu, to od siebie bardzo serdecznie polecam hotel Wilda cezamet/com/pl/?site=3. To jest dobrze zlokalizowany hotel, z profesjonalną obsługą, no a same pokoje są tam bardzo wygodne, dobrze urządzone i czyste. Nocowałam tam już kilkukrotnie i za każdym razem trzymali poziom, polecam bardzo serdecznie.

futerka
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:37 pm

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: futerka »

To ja tutaj podrzucę taki oto artykuł panorama-hoteli/pl/artykul/elementy-wyposazenia-dobrego-pokoju-hotelowego-72194 Warto sobie poczytać przed podjęciem decyzji o rezerwacji :)

aklinka
Posty: 287
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Nocleg w hotelu

Post autor: aklinka »

Przeważnie podczas wyjazdu najbardziej problematyczne jest znalezienie hotelu, trzeba szukać i tracić czas. Też myślę, że dużo lepiej z takiej wyszukiwarki stayget/com/ korzystać, gdyż tu w jednym miejscu jest dostęp do bazy miejsc noclegowych co mocno oszczędza czas

ODPOWIEDZ