Wypożyczalnia aut

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Wypożyczalnia aut

Post autor: Gacei54 »

Hejka! Wiecie może jak działają wypożyczalnie aut? Jestem w tym totalnie zielony, ale chciałbym podwyższyć swoje kompetencje co do tych własnie wypożyczalni. Macie jakieś rady albo przydatne teksty? Chodzi mi o co podobnego do tego artykułu https://warszawa.naszemiasto.pl/jak-dzi ... c3-7581869 . Ostatnio bardzo on mi pomógł. Dajcie znać, dzięki.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: Kamila »

Jeśli marzy Wam się wynajem auta luksusowego lub sportowego, to polecam zapoznać się z ofertą wypożyczalni samochodów Global Elite Car na stronie internetowej globalelitecar/pl/. Jak widać flota tam jest naprawdę świetna, mają Audi, Porsche, Lamborghini i inne dobre marki ;) Jestem przekonana, że uda Wam się tam wybrać jakieś auto ;)

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: Julia66 »

Polecam przejrzeć tą ze strony: wynajmij-samochod.eu/wynajem-aut-dostawczych-lodz  . Ma naprawdę korzystne warunki wynajmu, rozsądne ceny i szeroki wybór aut. Dodatkowo można ją znaleźć w różnych miejscach w Polsce dzięki czemu na pewno będziesz mieć okazję skorzystać z jej oferty.

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: Xenia »

Jeszcze nie wiem jak działają w praktyce, ale teoretycznie dowiedziałam się ze strony firmy Mad-Cars mad-cars/pl/ostrow-wielkopolski/ . Mają niezwykle ciekawą ofertę i kolekcję pojazdów, która bardzo mnie interesuje. Przyjeżdża do mnie siostra z zagranicy i chciałabym z nią się wybrać na jakąś wyjątkową wyprawę. Zależy mi, aby poznała okolice miasta, którego jeszcze nie zna. Moim zdaniem to świetny pomysł.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: Lana »

Zasady wypożyczenia aut mogą się różnić w zależności od firmy, z której to auto wynajmujesz. Także warto podpytać bezpośrednio tam. Jeśli szukasz sprawdzonej wypożyczalni to tutaj kangoor/pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow jest taka. Mają siedzibę w Krakowie, akurat na wylotówce na Zakopane. Podstawiają też auta na terenie miasta i odbierają. Na stronie masz cenniki i sporo przydatnych informacji.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: bogna45 »

Wypożyczalnie samochodów idą do przodu i oferują nawet właścicielom aut możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Na przykład ta firma beep.rent/fleets/ płaci nawet 3 tys. zł miesięcznie za udostępnienie auta. To my decydujemy, kiedy je udostępniamy. Jeśli pojazd się zepsuje, to firma szuka mechanika. Polecam o tym poczytać, bo to fajny sposób na zarobek.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: akacja56 »

Ja ostatnio fajną wypożyczalnię widziałam aut w Skawinie bziuk/pl/wypozyczalnia-samochodow-skawina . Dobre auta, mały przebieg, nowoczesne metody wypożyczenia, bo mało formalności. Wszystko zawsze zgodnie z standardem .

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: kendal »

Jeśli zależy wam na samochodach wyzszej klasy, to z pewnością powinniście sprawdzić ofertę VIP limuzyny. Jestem przekonana, że sprosta waszym wymaganiom. Ja wielokrotnie korzystałam z ich usług i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: HalinkaKalinka »

Często korzystam z możliwości wynajmu samochodu ze względu na wygodę - robię tak zwłaszcza, gdy gdzieś wyjeżdżam albo gdy naprawa mojego samochodu znacznie się przedłuża. Wtedy korzystam z omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/, bo mają duży wybór pojazdów i świetny kontakt z każdym klientem. Jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów związanych z wypożyczeniem samochodu.

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: Inaka »

Jest coraz więcej wypożyczalni aut na rynku. I moim zdaniem korzysta z nich coraz więcej osób. Sama regularnie polecam i uważam, że to wygodniejsze niż komunikacja publiczna. Tu ddpartner/com/pl/wynajem-jasionka jest wypożyczalnia samochodów rzeszów, z której można skorzystać w tamtych okolicach, także na lotnisku Jasionka.

ODPOWIEDZ