Dezynfekcja w dobie wirusa

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: camio »

Czy wiecie jak ważna jest dezynfekcja rąk? Jakie kroki podejmujecie dla swojego bezpieczeństwa?

saymyname
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: saymyname »

No pewnie, że dezynfekcje w dobie wirusa jest istotna. W końcu jakby nie było na dłoniach mamy multum wszelkiego rodzaju bakterii i nawet nie będziemy wiedzieć, kiedy mogą się znaleźć od Coivd-19. Czy jest sens ryzykować? Nie. Tym bardziej, że jak tutaj perfumesco/pl/zele-antybakteryjne zauważyłam, nie są drogie takie produkty.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Rita123 »

Dezynfekcja z pewnością teraz jest kluczową kwestią i zapewnia nam ochronę przed koronawirusem oraz zmniejsza ryzyko zakażenia się. Do tego żeby dodatkowo się zabezpieczyć warto na co dzień wychodzić z domu w rękawiczkach jednorazowych - shop-dent/pl/pl/menu/srodki-ochrony-osobistej/rekawiczki-ochronne-437.html Dzięki temu Wasza skóra nie będzie się bezpośrednio kontaktowała z obcymi powierzchniami, gdzie może czaić się zagrożenie.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: pinkipa »

Środki czystości kupiłam tutaj medclean/com/pl/ mają spory wybór żeli, maseczek i rękawiczek i ceny też przystępne. w pracy dużo mi tego schodzi :) a wirus nie odpuszcza

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: moa »

Płyny odkażające, mydło, itp. Ale u siebie postawiliśmy także na ozonowanie pomieszczeń co jakiś czas. Zajmuje się tym u nas firma Revival z Złotokłos k.Piaseczna revival.net/pl/uslugi/ozonowanie. Ozonowanie, czyli utlenianie niszczy struktury białkowe i zabija bakterie, wirusy, pierwotniaki, roztocza, pleśnie i ich zarodniki oraz inne alergeny, fajnie oczyszcza powietrze. Firma ma spoko ceny i jest bardzo profesjonalna, polecam ich gorąco.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: flow »

Teraz to przede wszystkim odkażanie rąk i maseczki. Ja mimo zniesionych obostrzeń, z maseczek nie zrezygnowałam, nosze wszędzie, w pracy mamy tez przyłbice. Wszystko razem zamawiałam ze sklepu internetowego JOKE odziezmedyczna.joke/pl/pl/c/COVID-19/54. Tam mają bardzo dobre jakościowo towary w świetnych cenach, więc zakup jak najbardziej się opłacił, polecam :).

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: matra »

Wszystkim osobom rozglądającym się za porządną chemią gospodarczą, na której można w pełni polegać polecam zajrzeć na stronę taks.stg/pl/ Jest to bardzo dobra firma oferująca świetne środki czystości. Ich siedziba znajduje się w Starogardzie Gdańskim, więc polecam ich wszystkim z tych okolic.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: sepa »

My się cały czas dezynfekujemy, z wirusem nie ma żartów i lepiej losu nie kusić. I maseczki i żele kupiliśmy w sklepie AMW odzież robocza w Łodzi amw.biz/pl/nowosci. Tam mają dobre ceny, wszystko jest dobrej jakości, ich żel nie wysusza aż tak rąk, a maseczki są wygodne, da się w nich jeszcze oddychać :), polecam.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: grama »

Dezynfekcja jest bardzo ważna, u nas jest na porządku dziennym, tak samo jak maseczki. Akurat maseczki szyję sama, kupiłam dużo materiałów, czystej bawełny w fajnych kolorach i printach ze sklepu internetowego Vistyl vistyl/pl/47-tkaniny-bawelniane-100-bawelna i szyję :). Materiał jest super, w bardzo dobrej cenie. W maseczkach da się oddychać, dobrze sie je nosi, jestem w pełni zadowolona z zakupu, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: nero »

Jak to dobrze, że nie tylko my poważnie podchodzimy do tematu. U nas w sklepie mamy przyłbice dla pracowników, żele dezynfekujące, ale przede wszystkim najlepiej chronią sprzedawców takie specjalne osłony antywirusowe z plexi. Je zamówiliśmy specjalnie od producenta Aplex z Rzgowa aplex-sc/pl/oferta/produkty-na-zamowienie. Bardzo dobrze działają, faktycznie izolują naszych pracowników od klientów, łatwo się je czyści i dezynfekuje, sprawdzają się do prostu super, a cenowo wychodzą naprawdę korzystnie. Producenta jak najbardziej mogę polecić, jest rzetelny, zamówienie firma zrealizowała bez problemów, w terminie.

ODPOWIEDZ