Zakup ciuchów

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Zakup ciuchów

Post autor: Pańcia »

W jakich miejscach zazwyczaj zdarza sie wam kupić jakieś modne ciuchy ? Bo ja od jakiegoś czasu skupiłam sie na zakupach internetowych. Jakos wybór tych wszystkich produktów jest znacznie większy niż w lokalnych sklepach. A gdy poszukamy rzeczy w takich miejscach jak to estilex/pl/44-kobieta , wybór jest zdecydowanie większy to raz a dwa można takie zakupy zrobić na spokojnie z kanapy.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: jalinka »

Ja bardzo często kupuję ciuchy przez internet. Na allegro, ale i też na innych portalach z ciuchami. A ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy z ciuchami fashionpolska/pl/zakiety . Fajne mają tam ciuszki, ja właśnie się przymierzam do zakupu żakietu własnie z tej stronki.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Zakup ciuchów

Post autor: Klaudia »

Kupować ubrania to chyba każdy z nas uwielbia dlatego też bardzo często szukamy fajnych ubrań w internecie. Ja z racji,że muszę znaleźć jakąś sukienkę dla młodszej córki bo starsza będzie miała przyjęcie pierwszej komunii świętej to ta młodsza chce także mieć jakąś sukienkę okolicznościową. Znalazłam w internecie bardzo fajny sklep z sukienkami okolicznościowymi mkmaryla/pl i muszę powiedzieć, że udamy się tam aby coś dla niej wybrać

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Zakup ciuchów

Post autor: AniaSania »

Totalnie polecam modne plecaki dla kobiet. Przeglądałam tę stronę i mogę się podpisać pod ofertami.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: Clamor »

A wiecie może coś na temat tej hurtowni odzieży http://e-hurtowo.eu/ ? Wczoraj rozmawiając z znajomym bardzo polecał tą stronę. Myślicie, że faktycznie warto z niej skorzystać? W niedalekiej przyszłości zamierzam zamówić trochę ubrań, dlatego zastanawiam się nad tą ofertą. Koniecznie dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki za pomoc!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: Clamor »

Macie jakiś dobry sklep z butami do polecenia? Widziałem na innym forum tę ofertę https://www.butomaniak.pl/firm-pol-1495 ... Crocs.html i jest pod wrażeniem tak niskiej ceny. Jednak czy warto postawić na ten sklep? Jest to zaufana opcja? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

nosleep
Posty: 267
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Zakup ciuchów

Post autor: nosleep »

Ale modne ubrania mozna przeciez znalezc nie tylko w sklepach internetowych czy stacjonarnych, ale takze np w portalach z ogloszeniami. Takim portalem z darmowymi ogloszeniami jest np Pokato/pl Sa tam tysiace ogloszen, takze tych modowych -a niektore z ofertami w stylu oddam za darmo - wiec i w ten sposob mozna wyhaczyc naprawde modne ciuchy!

Awatar użytkownika
apildom
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:50 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: apildom »

A zastanawialiście się może nad innymi propozycjami? Zależy mi na znalezieniu czegoś solidnego. Dajcie znać co wiecie na ten temat.
"Tolerancja jest przestępstwem jeśli dotyczy zła."

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: jula »

Ja od jakiegoś czasu wszystkie ubrania zamawiam przez internet. Dla mnie to ogromna wygoda. A powiedzcie mi w jakim stylu się ubieracie? Ja od jakiegoś czasu stawiam na edgy look - Myślę, że idealnie odzwierciedla mój charakter :)

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: yuka »

Mój mąż kupił sobie ostatnio garnitur, ale taki idealny, szyty na miarę przez firmę Scabal spilliaert/com/scabal.html. Oni maja niesamowitych krawców, garnitur jest dopasowany, mąż wygląda w nim jak hollywoodzki aktor, czyli po prostu jak milion dolarów. Cenowo wyszło korzystnie, jakość materiału jest bardzo wysoka, dobrze się prasuje, nie gniecie się, a wzór na nim jest uniwersalny. To inwestycja na lata, polecam.

ODPOWIEDZ