Wyjazd do Warszawy

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Wyjazd do Warszawy

Post autor: Pańcia »

wszystko zależy od tego gdzie tego noclegu szukać. Dla mnie ważne jest by spełniało to wiele warunków i by okolica była spokojna.Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku dożego miasta to pod Warszawą jest fajny hotel i tutaj willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html możesz zarezerwować sobie weekend w takim miejscu.

Awatar użytkownika
moonia22
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:54 am

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: moonia22 »

Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu. Macie jakieś propozycje?
"Egoizm nawet rajskie ptaki zaprzęga do swojej złotej karocy."

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: Kajka »

Super, że rozmawiacie o Warszawie. Bo będąc w Wawie koniecznie musicie zajrzeć do restauracji Little Barrel na Kabatach. Tutaj możecie zjeść na prawdę wyjątkowe dania i to pod każdym względem głównie smakowym. Tutaj od razu widać, że restauracja to ich pasja przez co nie jest im obojętne zdanie gości. Dlatego jeśli macie ochotę na wyjątkowe doznania smakowe to właśnie tutaj takich doznań dostaniecie

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: jalinka »

Będąc w miniony weekend z dzieciakami w Warszawie, zahaczyliśmy o restaurację Bubbles, mają tam miłą i profesjonalną obsługę wraz z żoną, zamówiliśmy dania dla siebie, dzieciaki zaś postawiły na desery, wybrały przepyszne makaroniki, które w mgnieniu oka zniknęły z ich talerzy. Będąc następnym razem w stolicy, na pewno tam wrócimy.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: Klaudia »

Jeśli chodzi o wyjazd do Warszawy to jak tam będziecie to koniecznie musicie odwiedzić Restauracja U Wienawy. Chyba każdy z nas jest ciekawy jak się żyło i jadło w dawnych czasach. I tego właśnie tutaj możecie się dowiedzieć. Już sam wystrój sprawia, że skutecznie przeniesiemy się w zupełnie inne czasy. Dania jakie tam serwują inspirowane są latami 20. XX wieku. Także według mnie warto tam zajrzeć

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: Dominika »

Koleżanka organizowała swoje urodziny w restauracji Bubbles i przyznam szczerze, że tak dobrego wina nie piłam w żadnej innej restauracji. Ogromny wybór alkoholi to z pewnością coś co przyciąga uwagę i wyróżnia ich na tle innych ale również znakomita atmosfera i dobre jedzenie to coś co warto podkreślić.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zależy Ci na wytwornej restauracji to ja polecam miejsce w Warszawie: Restauracja Akademia . Według mnie sprawdzi się na randkę, zwyczajny obiad czy jakieś spotkanie biznesowe. Jest tam dość klimatycznie, ceny według mnie są bardzo dobre. Uważam, ze Ci się tam spodoba, ponieważ panuje tam domowa atmosfera.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: Pańcia »

Teraz gdy jeszcze mamy możliwość wyjazdów, to chciałabym się dowiedzieć gdzie wybieracie się na weekendy. Bo mi udało się znaleźć taki nocleg willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html pod Warszawą i chyba wybierzemy się tam jeszcze w tym miesiącu

Awatar użytkownika
mastah
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:37 pm

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: mastah »

Niestety, ale nie będę w stanie tutaj nic doradzić. Nie jest to kompletnie mój obszar zainteresowań.
... im więcej świeczek na torcie, tym trudniej coś zmienić.

zuzula12
Posty: 1482
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wyjazd do Warszawy

Post autor: zuzula12 »

Gdzie najczęściej zamawiacie akcesoria do Waszych restauracji? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z wyposażenie restauracji to polecam Wam oferty sklepu internetowego Helios. Jest to sklep, z którego korzystałem wielokrotnie i nigdy nie było problemów.

ODPOWIEDZ