Rower elektryczny a dojazd do pracy

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: modnisia34 »

Zastanawiam się nad zakupem roweru elektrycznego by móc tanio i ekologicznie dojeżdżać do pracy, na stronie portal.bikeworld/pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17711/elektryczny_rower_trekkingowy_jaki_wybrac znalazłam bardzo interesujący artykuł na temat takich wynalazków jak rower trekkingowy z doładowaniem. Myslę że byłby to dla mnie idealny sposób na transport. A wy ? macie pomysły jak tanio dojeżdzać?

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: camio »

Wydaje mi się, że jest wiele fajnych rozwiązań. Ja jednak staram się nie wychodzić z domu zimą. Smog w Małopolsce to koszmar, a ja czuję, jakbym go zjadała.

Awatar użytkownika
Abi
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:50 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: Abi »

Bardzo ciekawy pomysł. Może sam się skuszę.
Nie nam oceniać, czy świat zmierza w dobrą, czy w złą stronę.

soya
Posty: 188
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: soya »

Ten pomysł mi się naprawdę podoba. Nawet byłabym za zakupem tradycyjnego roweru, bo w końcu troszkę poruszać się trzeba ;). Ruch to czyste zdrowie. W każdym razie niezależnie od tego czy chcecie kupić zwykły rower czy elektryczny na stronie sklepzrowerami/pl/299-Rowery dostaniecie najróżniejsze modele.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: matra »

Lepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w skuter, który ma większe możliwości. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą moto-rosi/com/pl/ Sama zakupiłam od nich skuter dzięki, któremu mam znacznie krótszy czas dojazdu do pracy.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:16 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: Maja44 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ów temat to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej bardzo wartościowych treści na ten temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - skuterowe/com/pl .

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: sepa »

Fajne rozwiązanie, jak jeszcze pracowałam w Niemczech, to do pracy jeździłam podobnym rowerkiem. Szkoda tylko, że do Polski nie dałam rady jeździć rowerem, ale tu super sprawdził się bus firmy transportowej TELOS-TRANSPORT telos-transport/pl/trasy/niemcy/. Mają bardzo dobre ceny, świetnych kierowców. Same przejazdy są wygodne i zawsze mogłam przewozić rower jako bagaż, nie było z tym problemu i nic się z nim nie stało, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: nero »

Wiem o czym mówicie, rowerkiem jest najlepiej, nawet nie elektrycznym, a zwykłym. Ja jeździłam kiedyś na wakacje na przykład do Niemiec i Holandii, na miesiąc albo dłużej, to zawsze w bagażu miałam swój rower. Spoko, bo przewoźnik nie robił żadnego problemu. Jeździłam z firma transportową Krzysztof Bus krzysztof-bus/com/bus-do-niemiec. Oni mają fajne ceny, przejazdy sa bezpieczne i wygodne, no i z bagażem nie ma problemu :), polecam.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: leana »

Hmm, ja wolę jednak tradycyjny rower trekkingowy. Jeżdżę nim codziennie do pracy i super się sprawdza. Rower kupiłam od producenta Northtec, z ich sklepu internetowego nrowery/pl/16-trekkingowe. To jest super producent, mają świetne ceny, ale też i szeroką ofertę, więc jestem pewna, że każdy coś sobie u nich znajdzie, polecam gorąco.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: daga »

Ciekawe.

ODPOWIEDZ