Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Tyczka »

Jak podkręcić atmosferę w sypialni?
Chcę urządzić jakiś ekstra wieczorek romantyczny, czekam aż dotrą do mnie zamówione w necie świeczki, fajna pościel satynowa, taka: bellastoria/pl/posciel-satynowa-satyna-bawelniana bo lubię takie ekstra gładkie na super okazje,
no ale jeszcze czymś innym też chciałabym zbudować nastrój,
żeby nasz wieczór rocznicowy aż iskrzył.

Pomysły?

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: camio »

Musicie oboje tego chcieć i być naturalni, uruchomić wyobraźnię. Chociaż niektórzy chyba nie powinni. Mój znajomy wpadł na pomysł na zaręczyny właśnie w łóżku. Kupił poza partnerce bieliznę i schował w niej pierścionek. Ciekawe, choć moim zdaniem mało romantyczne.

Carola
Posty: 5
Rejestracja: czw cze 11, 2020 5:33 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Carola »

Moze jakies gadżety erotyczne?

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: oran »

Trochę czasu razem bez dzieci powinno załatwić sprawę :)

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Michaszka »

Faktycznie jak przychodzą dzieci to wszystko się zmienia i to nie koniecznie na lepsze. Dlatego też ważne , aby starać się spędzać jak najwięcej czasu tylko we dwoje. Jeśli mamy troszkę intymności to można także wykorzystać takie gadżety erotyczne i zaraz atmosfera się poprawi. Widziałam tutaj secretplace/pl/ całkiem fajne gadżety które sama bardzo chętnie bym spróbowała

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Dominika »

Jeżeli chcecie podkręcić atmosferę w sypialni to polecam przeczytać poradnik secretplace/pl/blog/o-co-boicie-sie-zapytac/bdsm.html . Ja długo zastanawiałam się co wprowadzić do naszej sypialni i zdecydowałam się na nieco ostrzejsze wydanie seksu. Mojemu partnerowi bardzo się to spodobało a mi też. Od czasu do czasu warto nadać większego tempa w seksie aby nie popaść w rutynę i nudę.

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Maza »

A mnie ciekawi, czy zdarzyło Wam się umawiać na randki na takich portalach: miastorandek/pl/speed-dating-poznan/ ?
To ciekawy sposób na to, by spotkać kogoś ciekawego, interesującego, z kim miło spędzimy czas.
Dlaczego nie skorzystać z takiej okazji, jak rejestracja na portalu Miasto Randek, by zwiększyć swoją szansę na poznanie kogoś, z kim można porandkować, poflirtować, a może nawet zakochać się ostatecznie? Próbowaliście w ten sposób?

Limka
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 30, 2020 1:08 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Limka »

U mnie skutecznie atmosferę podkręcił strój BDSM z alejafantazji/pl/30-bdsm sprawdź, bo na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Stroje są seksowne i rozpalają zmysły, dodadzą pazura każdemu romantycznemu wieczorowi :) Mój mąż był zachwycony moim wyborem!

wykok
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 07, 2020 12:13 pm
Kontakt:

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: wykok »

emm mysle ze sama poślej nie wiele zdziała :) trochę fantazji i zmiany całego schematu

bier
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 10, 2020 10:09 am

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: bier »

Może spróbujecie jakiś żeli erotycznych? Jak jesteście bardziej zachowawczy, to na początek one fajnie podkręcą atmosferę :). Jak jesteście odważniejsi, to warto żebyście spróbowali np. z masażerami sterowanymi telefonem, itp. My korzystamy z wielu artykułów erotycznych i powiem szczerze, że trzeba po prostu próbować. Wszystko kupiliśmy w sklepie internetowym firmy Gorlen gorlen/pl/STEROWANE-TELEFONEM-c1456. Oni mają korzystne ceny, szeroką ofertę, świetnej jakości produkty, więc na pewno coś sobie tam znajdziecie, powodzenia!

ODPOWIEDZ