psychoterapia lekiem na całe zło ?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: haanka »

drodzy moi... czy ktoś z Was korzystał już z psychoterapii ? ja do tej pory raczej odsuwalam od siebie ta mysl by isc na takie spotkanie ale jednak sama chyba sobie nie poradze... z kazdym dniem coraz mniej sobie radze, nie mam checi wstac z lozka rano, funkocjonuje bo musze a nie dlatego, ze chce. zastanawiam sie gdzie szukac pomocy ?

Awatar użytkownika
siedzącybyk
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 4:06 am

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: siedzącybyk »

Słyszałem o tym wcześniej. Ponoć jest to profesjonalna ekipa.
(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: yoolka »

haanka jak ja dobrze cie rozumiem... jeszcze jakieś 2 lata temu byłam dokladnie w takiej samej sytuacji, az ciary mnie teraz przechodza jak sobie o tym mysle... ale wiem jedno - wszystko da sie zmienic, trzeba tylko dzialac. nie czekaj i szukaj pomocy, psychoterapia to bardzo dobry pomysł. skad jestes? szukasz czegos stacjonarnie czy online?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: haanka »

wiesz co mi to jest obojetne... poki co nie wiem czy tego typu osrodki dzialaja juz normalnie w trybie stacjonarnym ? nie wiadomo co przed nami, moze znow bedziemy siedziec w domu wiec i tertapia online mi pasuje. jestem z południowej części Polski.. masz kogoś do polecenia?

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: yoolka »

wiesz co mi to jest obojetne... poki co nie wiem czy tego typu osrodki dzialaja juz normalnie w trybie stacjonarnym ? nie wiadomo co przed nami, moze znow bedziemy siedziec w domu wiec i tertapia online mi pasuje. jestem z południowej części Polski.. masz kogoś do polecenia?
tak, ja jestem z Wrocławia i tu leczyłam się stacjonarnie w poradni Rymkiewicz System. Ale oni też prowadzą zajęcia online także śmialo mozesz skorzystać nawet nie wychodzac z domu. tylko jak moge udzielic ci kilku wskazowek to otworz sie, zaufaj i podazaj za tym jak kieruje Cie psychoterapeuta... wiem ze na poczatkui nie bedzie to latwe i pewnie bedziesz miec wrazenie, ze to dzieje sie jakby poza Toba ( u mnie tak bylo) ale z czasem zauwazysz zmiany na lepsze, to takie swiatelko w tunelu. i z kazdym spotkaniem bedziesz silniejsza, to duza i ciezka praca nad soba ale warto!

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: haanka »

bardzo ci dziekuje za konkretny namiar i taka otwartosc, ja bym chyba nie dala rady az tak sie przed kimkolwiek otworzyc... ale widze, ze obecnie jestem w takim polozeniu, w jakim i ty byłas jakis czas temu wiec czuje, ze i dla mnie jest nadzieja... dziekuje!

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: suri »

ogólnie terapia jest dobrym rozwiązaniem

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: asztarte »

Psychoterapia bardzo dużo mi dała, dzięki niej uporałam się z demonami z przeszłości. Na terapię chodziłam w Bytomiu do pani Bożeny Studnik psychoterapeutabytom/pl/ To wspaniała osoba, zdecydowanie psychoterapeuta z powołania, także jeśli jesteście z okolicy i szukacie dobrego terapeuty to zdecydowanie mogę doradzić tę osobę, na pewno wam pomoże.

opo
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 10, 2020 9:44 am

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: opo »

czasami tak, lepiej iść wcześniej na terapię niż później żałować

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: psychoterapia lekiem na całe zło ?

Post autor: Annika »

Ja się zgadzam, że to jest doskonałe rozwiązanie i warto z tego korzystać. Jeśli szukacie dobrego gabinetu psychoterapeutycznego w Olsztynie to doradzić wam mogę terapiaolsztyn/com/ Pani Ewa Duchnowska to bardzo dobra psychoterapeutka, bardzo mi pomogła w trudnym czasie po zdradzie i odejściu męża, można śmiało powiedzieć, że postawiła mnie na nogi, dzięki niej odżyłam.

ODPOWIEDZ