gadżety erotyczne

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Aśka »

Na swiat-doznan/pl/last-longer-gel znajdziecie przekrój najróżniejszych gadżetów erotycznych. Wybór bardzo duży, produkty dobrej jakości i duża dyskrecja. Mnie bardzo zainteresował żel opóźniający wytrysk u mężczyzn. Kupowaliście?

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: sorra »

Oj jest bardzo dużo różnych gadżetów erotycznych i tutaj sexshop112/pl/192-zestaw-glamour-dla-wymagajacych.html można znaleźć cały zestaw. Jeśli ktoś szuka dodatkowych doznać to jak najbardziej powinien wypróbować :)

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: magiczna »

Stosowanie takich gadżetów jest dla mnie dość problematyczne jeśli materace 120 x 200 są nie dość duże, ale na początek mogą wystarczyć. Dlatego ja sprawdzam coś takiego i mam nadzieję, że będziecie się odpowiednio na ten temat rozwijać. To dla mnie nie jest temat do rozmów, trzeba kupić - kupuję i tyle.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Dominiśka »

Bardzo dobrym wyborem będzie też melanotan , który świetnie wpływa na popęd seksualny, dodatkowo tłumi on apetyt co jest też ważne. Dodatkowo wybierając kod rabatowy: START20 można otrzymać 20zł rabatu na pierwszy zakup

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: agentka »

Gadzety erotyczne, super sprawa ;) jesli ktos nie lubi nudy w sypialni, chce spelniac jakies swoje fantazje czy probowac nowych doznań, to warto :) my z mezem mamy całkiem sporą kolekcje

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: brukselka »

A skad zamawiacie takie zabawki jesli mozna wiedziec ? :)

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: agentka »

No moim zdaniem najwiekszy wybór zabawek erotycznych maja tutaj superlove/pl/zabawki-erotyczne :) roznego rodzaju, takze kazdy bez problemu dobierze cos do siebie i swoich upodoban :)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: brukselka »

to nowosc dla mnie bo nigdy takiego sklepu nie widzialam, w sensie tak dobrze zaopatrzonego :D

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: zuzula12 »

Czy szukacie atrakcyjnej kobiety lub przystojnego mężczyzny na wieczór? Nie wiecie gdzie szukać? Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z ogłoszeniami towarzyskimi i anonsami erotycznymi, to polecam Wam sprawdzić portal - https://erozone.com/ .

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: magiczna »

U mnie naprawdę sporym rozwiązaniem będzie poszukiwanie czegoś takiego, co ma naprawdę dla nas spore rozwiązanie i ja mam świadomość, że naprawdę warto to sprawdzić. A mianowicie portal Eronika z brak-anonsami może Wam odpowiadać. To jej https://eronika.pl/ adres www.

ODPOWIEDZ