gadżety erotyczne

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

gadżety erotyczne

Post autor: zuzula12 »

Ciekawa oferta jest na stronie szpilkiwsypialni/pl/ to świetny sklep erotyczny. Mają oni w ofercie zabawki erotyczne, gadżety, wibratory oraz seksowna bieliznę. Zobaczcie sobie bo wiem że wiele osób szuka takich sklepów. To sprawdzona strona. Polecam.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Julia66 »

Zdecydowanie uważam, że strapon dla kobiety to ciekawa propozycja dla każdej kobiety i oczywiście dla jej mężczyzny. Wydaje mi się, że interesujące propozycje można znaleźć sobie na stronie sexshop112/pl/130-strapon-dla-kobiet . Myślę, że bez żadnego problemu można korzystać z takich propozycji.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli chodzi o porządne akcesoria erotyczne to z czystym sumieniem mogę polecić wam rankingbdsm/pl/ . Znajdziecie tutaj świetne gadżety BDSM, które zapewniają wspaniałe doznania. Jestem pewna, że wam się spodobają

danna
Posty: 90
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: danna »

Jak dla mnie nic nie zastąpi pewnego, skutecznego zabezpieczenia. To dlatego wybrałam się do ginekologa po antykoncepcję i zabezpieczam tabletkami drovelis. Wróciła spontaniczność do mojego związku, a to bardzo dużo. Chociaż na gadżety erotyczne też od czasu do czasu warto się skusić ;)

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: agentka »

Ja jakiś czas temu pozamawialam sobie kilka rzeczy :) Fajna sprawą są tez stroje erotyczne, potrafią niezle podkrecic atmosfere :)

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: kielichowa »

Oooo a skad mozna zamowic jakies takie sexi stroje? Rozgladam sie, ale nic mi sie szczegolnie nie podoba

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: agentka »

Zobacz sobie tutaj superlove/pl/bielizna-erotyczna :) Mają taki fajny wybór bielizny, że na pewno coś odpowiedniego znajdziesz :)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: modnisia34 »

Gadżety erotyczne to fajna sprawa i mogą się przydać w sypialni a jeśli chcesz zamówić takie zabawki to polecam na początek takiego króliczka erotino/pl/1238-daro-wibrator-kroliczek-do-punktu-g.html Naprawdę wiele potrafi i spodoba się niejednej pani. Oczywiście sklep posiada także gadżety dla niego.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Dominiśka »

Oj jednak porządne akcesoria erotyczne to dla mnie podstawa, dlatego ostatnio właśnie robiłam zakupy w sexshop112/pl/17-akcesoria-erotyczne . Tutaj wybór jest naprawdę wielki, więc bez problemu znalazłam coś odpowiedniego dla siebie i to w dobrej cenie

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: magiczna »

Większość par je stosowała i dla mnie to nic dziwnego, że można w ten sposób postępować. brak ma być przyjemnością i się nie nudzić, a gadżety spokojnie to załatwiają. Dodatkowo podpowiedziałabym, że mamy coś takiego jak tabletka po gdzie po lek iść? Ginekolog, a nawet seksuolog może ją Wam zapisać.

ODPOWIEDZ