Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: emeraldlady »

Myślę, że najlepiej nakręca wzajemna miłość i pożądanie. Nie ma sensu być idealną osobą, o ile kocha nas partner. A czy według was istnieje mąż idealny? Co sądzicie o tym?

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonych anonse erotyczne to polecam Wam wejść na stronę i wybrać jedno spośród tysięcy ogłoszen z całej Polski. Na stronie znajdziecie ogłoszenia i anonse erotyczne, a także wiele materiałów erotycznych.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Majeczka8 »

A tutaj naszseks/pl/co-to-jest-dildo-i-jak-go-uzywac/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Ten artykuł wyjaśnia co to jest dildo i w jak go używać. Myślę, że takie porady i wskazówki mogą się przydać. Przede wszystkim myślę jednak, że warto rozejrzeć się na tym portalu. Jest tam wiele przydatnych informacji.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Kamilla36 »

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie zabawek erotycznych. Usiądźcie z partnerem i pomyślcie co by się u Was sprawdziło. Szczególnie polecam sklep dostępny pod adresem: erotino/pl/ - ma naprawdę duży wybór i dobre ceny :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Dominiśka »

Szczerze mówiąc to ostatnio bardzo mi się spodobały wibratory króliczki, które zamówicie w feelmore.store/wibratory-kroliczki . Są rewelacyjne, działają nieźle na atmosferę.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: kendal »

My ostatnio z mężem sporo eksperymentujemy w łóżku i wychodzi nam to na dobre :) Mąż namówił mnie na tego typu: eroprezent/pl/kulki-gejszy kulki gejszy, i mimo że początkowo byłam sceptycznie nastawiona, to musze wam powiedzieć, że taka forma "zabawy" bardzo mi odpowiada.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: asztarte »

Tak, też odkryłam dla siebie bdsm i powiem wam, że sprawia mi to dużą przyjemność :):P Na początek polecam kajdanki z futerkiem - ja mam te sexshopafrodyta/pl/akcesoria-bdsm/9937-kajdanki-ff-furry-cuffs-pink-603912105186.html maskę i packę z piórkami, z takim zestawem już można szaleć :) Zwracajcie uwagę na jakość, kajdanki nie mogą rozerwać się przy byle pociągnięciu, nie o to chodzi, także to nie może być jakaś taniocha.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: Magnolia »

Ooo, to ja mam dla was taki mini artykuł- "6 akcesoriów erotycznych, których musicie spróbować z partnerem" rozkoszyk/pl/artykul/6-akcesoriow-erotycznych-ktorych-musicie-sprobowac-z-partnerem-92548 :) Są tu fajne propozycje, warto sobie przeczytać. Do tego macie na tym portalu bazę brak shopów i wygodną wyszukiwarkę, także łatwo znajdziecie jakiś brak shop w waszej okolicy i kupicie tam gadżety do pokręcenia atmosfery w sypialni a gwarantuję, że żele stymulujące, masażery i wibratory czynią cuda :D

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: kendal »

Może warto skorzystać z ogłoszeń towarzyskich, tak zwanych anonsów? Ja generalnie nie widzę w tym nic złego, a przeloty brak kręci wiele osób :) Sprawdźcie sobie ogłoszenia na stronie: samka/pl Jest w czym wybierac, prawda?

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Post autor: daga »

Właśnie się nad tym zastanawiam, bo ostatnio u nas nie jest za wesoło. I tak sobie pomyślałam, że może czas na jakiś masaż intymny? W sumie dla męża to już wybrałam masaż lingam kalalunatemple/com/pl/masaz-yoni-i-masaz-lingam/ , ale waham się, czy dla siebie też go zamówić. Czy wiecie może, jak to potem się przekłada na doświadczenia w łóżku?

ODPOWIEDZ