Wesele w Poznaniu

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Wesele w Poznaniu

Post autor: camio »

Czy któraś z Was planuje wesele na lato 2021 lub 2022?
Mamy już DJa i salę, ale ja nadal nie mam sukni. Ślub odbędzie się jak już zejdą obostrzenia, dlatego mamy dwa terminy.

Dymka
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:15 pm

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: Dymka »

Suknia to ważny wybór, ja mam już za sobą wesele i na ślubie miałam suknię mojej mamy, przerobioną oczywiście trochę i dopasowaną do mnie. Zamierzam ją też przekazać mojej córce później :) Natomiast na ostatnim weselu, na jakim się bawiłam, imprezę prowadził djfrontman/pl/obsluga-imprez/dj-na-wesela i gdybym robiła jeszcze raz swoje wesele, też bym chciała, żeby grał u mnie. Ma świetne wyczucie gości, wie, jaką muzyką poderwać towarzystwo. Gra coś dla starych i młodych. Niezwykle charyzmatyczny gość.

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: yoolka »

a gdzie kupowałyście suknie ślubne ? Ja szukałam czegoś klasycznego, z odrobiną koronki. Idealny model udało się znaleźć w salonie agnesfashiongroup/pl/salon-swidwin,s1, mają też swój salon w Poznaniu :) Polecam bo można tu liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo na wysokim poziomie a przy tym ceny nie są wygórowane.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: Aśka »

Cóż powiem tak... wesele weselem, ale macie juz plany na film ? Bo mnie się bardzo podoba własnie od tego studia studiowesel/pl/film-slubny-lodz/ konkretne filmy i dodatki, co wy na to ? o jest pamiątka na całe zycie.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: daga »

Ja to właśnie też się zastanawiam, gdzie nasz ślub jednostronny zorganizować. Może to nie jest klasyczna uroczystość, ale zależy nam na tym, żeby na taką wyglądała. Może macie jakieś podpowiedzi z Wielkopolski właśnie? Najlepiej oczywiście Poznań, ale aż tak się przy tym nie upieramy, no wiadomo, o co chodzi. Jakieś wskazówki?

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: kendal »

Bez względu na to, w jakim mieście organizujecie wesele, pamiętajcie o usługodawcach, którzy świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie! Ja tutaj mogę wam polecić dj na wesele - sama korzystałam z jego oferty jakieś 2 lata temu i do dziś słyszę od znajomych, że świetnie bawili się na moim weselu.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: jula »

Zanim weźmiesz sie za organizację ślubu i wesela zobacz sobie koszt wesela. Warto wiedzieć ile mniej więcej trzeba przygotować pieniędzy. My pobieramy się w tym roku i powiem szczerze, że trochę zwiększyliśmy nasz budżet. Sporo rzeczy podrożało a my wychodzimy z założenia że to jedyny taki dzień w życiu i chcemy go przeżyć jak najlepiej :)

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: emeraldlady »

Znacie jakieś ciekawe miejsce w Poznaniu i okolicach, gdzie można zorganizować ślub i wesele w plenerze? Marzy mi się coś pomiędzy boho a weselem na plaży. Mam już buty do sukni ślubnej - takie piękne skórzane sandałki, które wybrałam w sumie dzięki temu artykułowi fashionandbeauty/pl/buty-do-sukni-slubnej-o-czym-kazda-panna-mloda-powinna-wiedziec/ . Pozostają ostatnie przymiarki sukni, bukiet, no i miejsce, za którym dopiero zaczęliśmy się rozglądać.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: kendal »

Ja co prawda wesele mam już za sobą, więc jakbyście mieli jakieś pytania - to śmiało piszcie. Tak naprawdę najważniejsze są dwie kwestie: jedzenie i muzyka :) A jeśli o muzykę chodzi, to możecie pomyśleć o wynajęciu jakiejś polskiej gwiazdy na ten dzień. Z pewnością sprawi to, że wasz dzień zostanie zapamiętany na bardzo długo, a dwa - goście na pewno będą świetnie się bawić, np przy hitach Bayer Full. Ten zespół też oferuje usługi weselne, sami sprawdźcie: ciekawynews/pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ Gdybym mogła jeszcze raz powtórzyć swoje wesele, to nawet bym sie nad tym nie zastanawiała, tylko ich zamawiała.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wesele w Poznaniu

Post autor: Kamilla36 »

Najważniejsze jest aby było dobrze zorganizowane - tak abyś czuła, że wszystko poszło zgodnie z planem. Warto też zadbać o swoich najbliższych tego dnia. Na stronie: tustolica/pl/podziekowania-slubne-dla-rodzicow-na-wesolo_85292 znajdziesz artykuł, który przybliży Ci temat podziękowań dla rodziców.

ODPOWIEDZ