Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: Gacei54 »

Mi pomagają kursy nurkowe od Deepspot :) Polecam się bliżej przyjrzeć ich ofercie.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: wiktoriaula »

Świetnym sposobem na relaks jest aktywny wypoczynek, który pomaga zniwelować stres. Nasz kraj jest piękny, więc warto go odkrywać i poznawać najdalsze zakątki. Jeśli poszukujecie inspiracji na weekend czy dłuższe wolne to zajrzyjcie na stronę itlife/pl/temat/4549/gdzie-na-weekend-w-polsce-7-pomyslow-na-aktywny-wypoczynek/. Znajdziecie tam ciekawe propozycje, które z pewno was zainteresują i każdy znajdzie coś dla siebie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: jula »

Mi pomaga :) Mam jeszcze tydzień urlopu i chcę wybrać się na Polską Noc Kabaretową. Na biletyna/pl/kabaret/Polska-Noc-Kabaretowa/2021 znalazłam już bilety. Poza tym mam zamiar iść na masaż, koncert i dużo spacerować. To czas dla mnie i mam zamiar robić to na co nie mam czasu gdy pracuję.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: kobietki33 »

Oczywiście, że pomaga, pod warunkiem, że faktycznie odpoczywacie podczas urlopu. Mnie dodatkowo relaksuje czytanie książek, więc staram się to robić jak najczęściej. Ostatnio udało mi się znaleźć bardzo ciekawą księgarnię internetową, mianowicie taniaksiazka/pl/miedzy-swiatlem-a-cieniem-magiczny-ekspres-anca-sturm-p-1552154.html Polecam wam tam zerknąć, ponieważ mają naprawdę ciekawy wybór i atrakcyjne ceny.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: Kamilla36 »

Potrzebny mi lokal na gale firmowe na śląsku a przy okazji szukania go natknęłam się na luksusowy hotel w Piekarach Śląskich. Ma bardzo szeroką ofertę, dzięki której można tutaj wypocząć, wybawić się, a także załatwić sprawy służbowe. W takim hotelu na pewno uda Ci się złagodzić nerwy.

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: nadrus16 »

Urlop, wypoczynek, dobrze wpływa na nasz stan ducha. Mnie w łagodzeniu nerwów pomaga jednak muzyka klasyczna. Pozwala mi się zrelaksować oraz zapomnieć o wszystkich stresach. Ostatnimi czasy wsłuchuję się w pendereckisgarden/pl/pl. To świetny projekt Instytutu Adama Mickiewicza, który przenosi nas w wirtualny świat naszego kompozytora :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio wspaniale spędziłam urlop w domykonesera/pl/kontakt/ . Wypoczęłam, zregenerowałam się i przede wszystkim warunki tutaj są na wysokim poziomie. Przyjemne miejsce, pokoje bardzo elegancko urządzone, więc na pewno jeszcze tutaj wrócę

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli planujecie spędzić urlop nad morzem, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić noclegi w tawernapodwodnikiem/pl/pokoje . Jest to pensjonat, w którym znajdziecie luksusowe apartamenty oraz restauracje.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: AniaSania »

Urlop zawsze jest dobrym pomysłem i jak tylko możemy mieć taką możliwość to warto podróżować. Także Mazury mazuryzapolceny/pl/ to idealny kierunek na urlop.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Czy urlop pomaga wam łagodzić nerwy?

Post autor: kendal »

Zdecydowanie :) Ja staram się gdzieś jechać chociaż raz w miesiącu, nawet gdyby to miał być tylko jeden nocleg. W zeszłym tygodniu byłam w dolnośląskim. Dostałam od koleżanki namiar na noclegi międzygórze Bardzo mi się tam podobało. Na pewno jeszcze wrócę.

ODPOWIEDZ