Jak obciąć grzywkę?

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Xenia »

Witajcie! Zastanawiam się nad strzyżeniem włosów w domu, ale chyba jednak odpuszczę to wyzwanie, bo nie wiem, czy sama dam radę. Już mam tak zapuszczone włosy nijakiej długości, że chociaż trochę przydałoby się je skrócić. Może chociaż udałoby mi się samej obciąć grzywkę. Znalazłam stronę, na której są dostępne nożyczki FOX gobli/pl/fox-nozyczki-i-degazowki-c4459 , tylko nie wiem, czy się sprawdzą. Doradźcie mi proszę.

Rapsodia
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:00 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Rapsodia »

Nożyczki FOX są doskonałej jakości. Moja znajoma, która prowadzi salon fryzjerski używa wyłącznie tej marki. Nawet namawiała mnie żebym kupiła sobie do domu, ponieważ czasem zdarza się, że muszę podciąć końcówki albo grzywkę. Zresztą uważam, że warto zainwestować w taki dobry sprzęt, bo będzie służył latami. Osobiście nie odważyłabym się stosować zwykłych nożyczek, bo tylko zniszczyłyby włosy.

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Zumba »

Samą grzywkę to obcinam zawsze sama w domu i wcale nie jest to trudne. Wystarczy mieć dobrej jakości nożyczki, takie jak właśnie marki FOX. Po prostu świetnie się nadają do takiego strzyżenia. Nie trzeba się martwić, że będą szarpać włosy. Tylko za pomocą profesjonalnego, fryzjerskiego sprzętu można dobrze cieniować i wyrównywać pasma. Widziałam, że w sklepie Gobli/pl mają ich spory wybór.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Amati »

Na blogu Gobli znalazłam świetny wpis o tym jak obcinać samemu grzywkę w domu. Jest naprawdę jasno wszystko wytłumaczone i to mnie zachęciło do skorzystają z tych wskazówek. Teraz nie będę musiała już iść do salonu fryzjerskiego tylko sama sobie skrócę włosy. Jedynie potrzebne mi będą takie profesjonalne nożyczki jak na stronie. Mają bardzo elegancki wygląd i nawet ładne kolory.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Karina0 »

Super, że trafiłam na Wasze wypowiedzi, bo miałam właśnie problem z podcinaniem włosów mojej mamie. Uparła się, że nie będzie szła do fryzjera, ponieważ ostatnio bardzo się nacięła. Kiedyś strzygłam trochę w domu rodzinkę, tylko musiałabym sobie kupić solidne nożyczki FOX i poczytam ten poradnik na stronie. Pamiętam, że dawno temu lubiłam sama ścinać włosy, a jako dziecko to nawet chciałam zostać właścicielką salonu fryzjerskiego :)

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: cesia »

Moja kuzynka jest fryzjerką i poradziła aby do takiego domowego strzyżenia kupować także profesjonalne akcesoria. Pokazała mi nawet jak świetnie tną te nożyczki Fox, żebym przekonała się, że nawet tylko do podcinania końcówek czy grzywki, wyłącznie one są najlepsze. Z ciekawości zajrzałam do sklepu, który ma je w ofercie i zauważyłam, że nie mają wcale takich wygórowanych cen jak na tak dobrej jakości sprzęt. Też będę musiała sobie parę zamówić.

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Karcia »

A ja właśnie w najbliższy weekend będę podcinała grzywki maluchom mojej siostry i mam do tego specjalne nożyczki fryzjerskie. Muszę jednak zerknąć do sklepu, o którym wspominacie, bo przydałyby mi się nowe. Coś słyszałam o tej marce Fox i wiem, że jest jedną z najlepszych. Faktycznie jest róźnica gdy się strzyże włosy zwykłym sprzętem a takim przeznaczonym do salonów. Nawet jeśli chodzi o cenę, to warto zainwestować.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: oran »

Dobry fryzjer powinien ci pomóc

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: yuka »

Ja podczas pandemii, jak wszystko było zamknięte, to sama sobie zrobiłam, tylko, że może nie grzywkę, a krótsze pasma włosów przy twarzy, no i skróciłam trochę włosy z tyłu, co poszło naprawdę źle. Uratować mnie mogło tylko przedłużanie włosów i na całe szczęście trafiłam do dobrego salonu - Studio Lovalova Ilona Szapowałowa w Wołominie studiolovalova/com/. Tam pani laserowo przedłuża włosy, efekt jest mega, a cena bardzo dobra. Musicie tam zajrzeć koniecznie, piękniejszych włosów w życiu nie miałam, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: matra »

Najlepiej rozejrzeć się za dobrym fryzjerem, który będzie potrafił to zrobić. Jeżeli mieszkacie w Gdańsku to polecam wam wybrać się do metamorfozafryzury/pl/ Jest to świetny salon fryzjerski, w którym zawsze spotykam się z obsługą wysokiej jakości.

ODPOWIEDZ