JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

haanka
Posty: 226
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: haanka »

Hej hej wszystkim :) kojarzycie salon JEST PIĘKNIE w Warszawie ? Co możecie powiedzieć na temat wykonywanych tu zabiegów związanych z makijażem permanentnym ? Warto się zapisać ? Z góry dzięki :)

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: yoolka »

nie znam tego salonu bo mieszkam na drugim końcu Polski ale uważam, ze makijaż permanentny jest super, to bardzo duża wygoda na co dzień :) także jak znajdziesz kogoś, kto się na tym naprawdę zna to zdecydowanie warto :)

xiao
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: xiao »

pewnie, ze warto :) ja sama zrobiłam sobie już i brwi i usta i kreski na powiekach i wszystko to własnie u Dominiki w salonie Jest Pięknie :) polecam bo jest najlepsza w swoim fachu. Solidna, precyzyjna a przy tym bardzo, bardzo sympatyczna :)

haanka
Posty: 226
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: haanka »

o super, dziękuje, że piszesz :) A powiedz mi ( bo planuje zrobić sobie brwi) czy metodę dobiera się indywidualnie ? tak samo kolor i kształt? I czy taki zabieg jest w ogóle bolesny?

xiao
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: xiao »

nie bolesny nie jest, czułam jakiś tam dyskomfort ale wszystko da się przeżyć na spokojnie :) Wszystko dobierane jest indywidualnie do klienta, i kształt i kolor i metoda. będzie idealnie nic się nie martw, Dominika to solidny fachowiec :)

Awatar użytkownika
Samuel
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 7:27 pm

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: Samuel »

Warto udać się z tym do specjalisty. On wam pomoże.
Sensem życia pieska z pewnością nie jest zrozumienie ludzi, bo to po prostu niemożliwe

haanka
Posty: 226
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: haanka »

no wszystko wskazuje na to, ze pani Dominika tym specjalista jest jak najbardziej :) póki co musiałam te plany nieco odłożyć w czasie z wiadomych względów ale jak to mówią - co się odwlecze to nie uciecze :)

xiao
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: xiao »

haanka dokładnie tak :) możesz poświecić wiecej czasu na przeglądanie fotek prac Dominiki :) czas szybciej zleci a Ty się utwierdzisz w przekonaniu, ze to właściwy adres :)

Awatar użytkownika
KarinaCukierek
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:16 pm

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: KarinaCukierek »

A nie myślałeś, aby popytać jakiegoś speca o to? Tak chyba będzie najlepiej dla Ciebie.
Niektórzy bardziej pomagają, gdy nie przeszkadzają.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: yuka »

Nie wiem czy to się kwalifikuje, ale ja chodzę tylko na przedłużanie rzęs do gabinetu Wiecznie Młodzi w Nowym Sączu wiecznie-mlodzi/pl/strefabeauty/#rzesy i bardzo serdecznie uch polecam. Oni używają bardzo dobrych jakościowo jedwabnych rzęs z Noble Lashes, mają super stylistki, rzęsy dopasowują do kształtu oka, tak by je powiększyć, otworzyć, uatrakcyjnić. Aplikacja jest dokładna, ceny mają atrakcyjne, a efekt jest przepiękny. Rzęski trzymają się długo, polecam.

ODPOWIEDZ