Leczenie trądziku

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 519
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Leczenie trądziku

Post autor: Gacei54 »

Tak jak w temacie... Przymierzam się powoli do leczenia trądziku i chciałbym skorzystać z usług profesjonalnego salonu we Wrocławiu. Polecicie kogoś ciekawego? Rozmawiałem o tym ze swoim znajomym i ten polecił mi taką stronę https://coco-time.pl/e-light-ipl-terapia-na-tradzik/ . Warto się na nich skusić? Czekam na wasze opinie na ich temat.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

julia02
Posty: 57
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Leczenie trądziku

Post autor: julia02 »

Z moim trądzikiem długo walczyłam i to na różne sposoby. To co mi pomogło najbardziej i trwale to antykoncepcja. Jak zaczęłam brać tabletki drovelis to nie tylko unormował mi się cykl, ale właśnie cera wyładniała, wyprysków było coraz mniej, a teraz to jest wręcz idealnie.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Leczenie trądziku

Post autor: brukselka »

leczenie trądziku to nie jest taka latwa sprawa. Ja sama szukam jakichs sprawdzonych kosmetykow do pielegnacji twarzy

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Leczenie trądziku

Post autor: kielichowa »

A dermokosmetyki?? Moze cos takiego? Mi sie wlasnie tak udalo pozbyc niedoskonalosci

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Leczenie trądziku

Post autor: brukselka »

powiem ci, że dermokosmetyków nie próbowałam... może i to jest sposób. A polecasz z jakiejś konkretnej firmy?

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Leczenie trądziku

Post autor: kielichowa »

z tolpy jest fajna seria, sebio, ja stosuje od jakiegos czasu i powiem ci, ze udalo mi sie pozbyc niedoskonalosci. Na notino masz wszystko z tej serii , zele, toniki, serum itp

ODPOWIEDZ