Maszynki do golenia

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Maszynki do golenia

Post autor: jadzka »

Szukacie dobrego i sprawdzonego sklepu z maszynkami do golenia dla mężczyzn? W takim razie mogę wam polecić tą stronę https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... lenia.html . Osobiście sam u nich zamawiałem maszynki i muszę wam powiedzieć, że ciężko jest znaleźć lepszą okazję. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Maszynki do golenia

Post autor: falla »

Obecnie zadbany,nowoczesny mężczyzna coraz rzadziej korzysta z maszynek do golenia,raczej wybiera depilację laserową w znanym i cenionym salonie kosmetycznym w Warszawie jadoreinstytut/com/warszawa/depilacja-laserowa/warszawa
Salon zatrudnia do jej wykonywania specjalistów z dziedziny kosmetologii, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i przechodzą nowatorskie szkolenia,by za każdym razem móc proponować swoim klientom nowe,bezpieczne zabiegi.Ich laser do depilacji to urządzenie nowoczesne,usuwa włosy szybko i bezboleśnie.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Maszynki do golenia

Post autor: Klaudia »

Maszynki do golenia to jakby stała część każdego faceta i nie tylko zresztą. Ale jak poradzić sobie w przypadku gdy pojawia się nadmierne owłosienie tam gdzie tego nie chcemy? Szukałam informacji na ten temat i tak trafiłam na ofertę kliniki SkinClinic w Warszawie. Mają tam laser Vectus, dzięki któremu raz dwa pozbędziemy się owłosienia z tych niechcianych miejsc. Może i przy okazji ja się zapisze na taką depilację laserową

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Maszynki do golenia

Post autor: jula »

Moim zdaniem lepiej dać sobie spokój z maszynkami do golenia! Dużo lepszą opcją jest depilacja woskiem - bodybar/com/pl/ lub laserem. Ja od dawna nie używam maszynek bo niestety po goleniu nimi wrastają mi włoski a jest to dość bolesne .

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Maszynki do golenia

Post autor: tamana »

Najlepsza opcja to depilacja laserem i najlepiej jak to będzie laser vectus. Ja korzystałam w Warszawie w salonie depicare/pl/ z zabiegów na nogi i bikini i efekt super. Mam gładka skórę, fajnie nie używać maszynki a docenia się to najbardziej latem :)

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Maszynki do golenia

Post autor: sowwa »

Mój facet zaczął zapuszczać brodę, kupiłam mu trymer babyliss, wybrałam model z ostrzami z japonskiej stali. Działa super, można nim przycinać brodę na bardzo krótko lub trochę dłużej. Mój mężczyzna nosi taki 3-4 dniowy zarost.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Maszynki do golenia

Post autor: daga »

Nie mówię, że z tego nie korzystałam, ale prawda jest taka, że dla mnie maszynka to ostateczność. Zawsze potem mam jakieś wykwity na skórze, zapalenia, po prostu koszmar. Ale kto wie, może spróbuję sama sobie zadziałać z woskiem. Bo wiem, że depilowanie woskiem nóg to najskuteczniejsza metoda usunięcia owłosienia.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Maszynki do golenia

Post autor: Marzena21 »

Jeśli ciekawi Ciebie ten problem to koniecznie przeczytaj ten wpis. Z autopsji wiem, że odnajdziesz tutaj najistotniejsze zagwozdki. Spójrz w wolnej chwili - frenchbikini/pl .

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Maszynki do golenia

Post autor: Perunka »

Moim zdaniem najlepszym zabiegiem medycyny estetycznej jest depilacja laserowa. Na klinikamiracki/pl/epilacja-laserowa/ poczytajcie sobie o tym bo to super klinika i super efekty dają zabiegi u nich :) a nie bedzie trzeba sie maszynkami meczyc

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Maszynki do golenia

Post autor: nosleep »

A nie macie problemu z podrażnieniami po goleniu? Ja niestety zawsze jak ogolę nogi to mam czerwoną skórę i uczucie dyskomfortu. Ostatnio szukałam sposobu na łagodzenie podrażnień i trafiłam na artykuł mojacera/pl/blog/aktualnosci/podraznienia-po-goleniu-sprawdz-jak-sie-ich-pozbyc.html . Tu bardzo fajnie opisano jak w prosty sposób i przy użyciu naturalnych produktów złagodzić podrażnienia i swędzenie. Nawet nie wiedziałam, co można do tego wykorzystać.

ODPOWIEDZ