Skóra - jak o nią dbać?

malika
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 10:35 pm

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: malika »

Uwielbiam Masło odżywcze do ciała z mleczkiem waniliowym, kokosowym i kwiatem pomarańczy z Bielendy- Eco nature. Super nawilża skórę, łatwo się wchałania, bardzo dobre

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: Amati »

Mam pewien problem związany ze skórą, bo już od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy usunąć włókniaki. Jedni twierdzą, że jest to wskazane, inni, że nie. Koleżanka poradziła mi, abym wybrała się do Centrum Medycznego Neomedica neomedica/pl/oferta/badania-specjalistyczne/usuwanie-kurzajek-krioterapia/ , gdzie stosują zabieg krioterapii. Zawsze wcześniej można poradzić się jeszcze jednego lekarza w tej sprawie.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: pinkipa »

co roku na jesieni robię sobie kurację oeparolem. Ten suplement świetnie wpływa na skórę, odżywia, moja siostra też sobie kupiła i jest zachwycona efektem . Co jakiś czas warto skórze takie dodatkowe wsparcie dać

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: sowwa »

Mój patent to oprócz kosmetyków także witaminy. Od paru miesięcy regularnie biorę kapsułki oeparol. Zawierają one olej z wiesiołka, tłoczony na zimno, ma zachowane wszystkie swoje właściwości. Skóra po nim odżyła jest dobrze nawilżona

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: Zumba »

Jak ktoś ma zdrową skórę to nie musi aż tak być wybredny w wyborze kosmetyków do jej pielęgnacji. Jednak w przypadku łuszczycy sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Szukałam w internecie jakichś środków łagodzących i chyba na Dermacea maść na łuszczycę kupię. Dobrze, że to świetnej jakości naturalne produkty.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: nata29 »

Kojarzycie szczoteczki soniczne do twarzy? Warto sobie poczytać na ich temat. Ja się szybko przekonałam do takiego gadżetu, choć byłam sceptycznie początkowo nastwiona. Plusem jest to, że skóra staje się dzień po dniu coraz bardziej promienna, lepiej odżywiona. Dokładne oczyszczania sprawia, że kosmetyki znacznie lepiej się wchłaniają. Dla mnie super!

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: Majeczka8 »

A tutaj centrumluszczycy/pl/pol_m_Preparaty-na-luszczyce_Dzialanie_Odbudowa-naskorka-446.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Mają tam bowiem w ofercie różnego typu preparaty na łuszczycę. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam wiele różnych preparatów na łuszczycę, które mają za zadanie odbudować naskórek.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: Grażyna29 »

Kosmetyki z dodatkiem aloesu czy rokitnika możecie znaleźć w tym sklepie. Zobacz na stronę dermacea/pl/produkt/magnipsor-white-150ml-masc-na-luszczyce-bez-recepty/ tam znajdują się opisy różnych produktów łagodzących objawy chorób skóry jak łuszczyc czy egzema. Zaczerwienienie czy sucha skóra te kosmetyki ci pomogą. Polecam każdemu bo sama wypróbowałam.

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: yoolka »

jak zalezy Wam na ujędrnieniu ciała ( szczególnie biustu ) to zdecydowanie polecam ten olejek z serii Egyptian Miracle z Eveline Cosmetics. Jest kapitalny, ja kończę już pierwsze opakowanie i na pewno kupię kolejne.

zuzula12
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Skóra - jak o nią dbać?

Post autor: zuzula12 »

W przypadku produktów związanych z higieną i dezynfekcją korzystam wyłącznie ze sklepu internetowego - dezynfekcja24 rękawiczki nitrylowe url . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej.

ODPOWIEDZ