keratynowe prostowanie włosów

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: nata29 »

Fakt, bardzo dobrze się sprawdza, gdy się ma puszące się włosy. Minusem tego typu rozwiązania jest cena i oczywiście to, że co jakiś czas trzeba je powtarzać. Poza tym musi być taki zabieg wykonany profesjonalnie, bo to jest ważne. Są jednak inne, znacznie tańsze sposoby na wygładzenie włosów. Poczytajcie sobie na ten temat i koniecznie je wypróbujecie. Można w ten sposób sporo zaoszczędzić.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: nosleep »

hmm keratynowe prostowanie jest drogie. Poza tym widziałam, ze przez długi czas po takim prostowaniu włosy są przyklapnięte i wyglądają jaby były cały czas tłuste ;/ mi się to za bardzo nei podoba, chociaż w zasadzie cały czas prostuje włosy. Na gwiazdkę dostałam super prostownicę z babyliss. Jest ekstra - szybko się nia prostuje, jest bardzo wygodna i poręczna.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: sowwa »

Robiłam sobie taki zabieg w Magii Blondu na Wilanowie, jestem super zadowolona z efektów, cennik oraz wszystkie usługi można znalexc na ich stronie, prowadza fb i insta i tam można podpatrzeć na to jak wyglądają efekty ich zabiegow

aklinka
Posty: 298
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: aklinka »

Nie wiem do końca jak to wygląda po keratynowym prostowaniu, bo opinie są różne. W każdym razie jak już to trzeba udać się do specjalisty, by dobrze to zrobił i jak polecam pana Piotra Sierpińskiego, jest to zdecydowanie najlepszy fryzjer w poznaniu

zuzula12
Posty: 1523
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: zuzula12 »

Polecam wam salon fryzjerski metamorfoza/com/pl/salony/ oni zapewniają profesjonalne farbowanie, bezpieczną dekoloryzację strzyżenie oraz przedłużanie i zagęszczanie włosów oraz to co was interesuje a więc keratynowe prostowanie. Więcej informacji macie na stronie to sprawdźcie sobie.

ODPOWIEDZ