Krem na cienie pod oczami

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Krem na cienie pod oczami

Post autor: Tyczka »

Mam coraz bardziej widoczne cienie pod oczami, ale czy jakikolwiek krem na to zaradzi, a może powinnam przywyknąć?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Krem na cienie pod oczami

Post autor: imma34 »

Dobre kremy mogą się sprawdzić, ale wtedy jak zaczniesz je odpowiednio wcześniej stosować czyli zaraz po ukończeniu 30-tki. A jak już masz te cienie mocno widoczne to nie zaradzisz kremami i pozostaje wizyta u chirurga plastycznego.
Takie rzeczy leczy się przy pomocy kwasu hialuronowego i raczej nie liczyłam bym na kremy z jego zawartością tylko na wstrzyknięcie przez lekarza.

Są zresztą też inne metody chirurgiczne na usunięcie cieni. Poczytaj np. na tej stronie jakie to dermoklinika/pl/

deborah
Posty: 534
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Re: Krem na cienie pod oczami

Post autor: deborah »

Warto regularnie stosować krem pod oczy, redukujący cienie i zmarszczki. Mam problematyczną skórę, dlatego wybieram produkty oparte na bezpiecznym składzie. Kupuję je zazwyczaj w internetowej drogerii abckosmetyczne/pl/. Mają szeroki wybór kosmetyków wielu marek w znacznie niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo przesyłka zawsze dociera na czas i jest odpowiednio zabezpieczona.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Krem na cienie pod oczami

Post autor: litovelek »

Cóż ja ostatnio widziałam kilka ciekawych propozycji. Floslek re vita c na przyklad ma bardzo dobre jakościowo serum i do tego w dobrej cenie... używam i w sumie moje cienie zmniejszyły sie.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Krem na cienie pod oczami

Post autor: Aśka »

Ja całkiem niedawno kupiłam fajny krem na notino/pl/ziaja/eye-creams-gels-rozjaniajcy-krem-do-okolic-oczu/ portfel przy ziaji nie cierpi, a ten produkt jeszcze dodatkowo rozjaśnia cienie pod oczami.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Krem na cienie pod oczami

Post autor: emeraldlady »

Zobacz na tej stronie. Mają naprawdę profesjonalne kosmetyki i jeszcze na żadnym się nie zawiodłam: borbe/pl/

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Krem na cienie pod oczami

Post autor: Perunka »

A to koniecznie trzeba sobie krem pod oczy kupić. to w sumie chyba podstawa taka. Ja teraz stosuje ten ROYAL BEE ELIXIR z bielendy bo chciałam coś ujędrniająco

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Krem na cienie pod oczami

Post autor: Annika »

U mnie dobrze się sprawdza krem z ogórkiem od Lale, ekstrakt z ogórka skutecznie zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami, krem fajnie też nawilża i odżywia skórę, regeneruje podrażnienia. W dobrej cenie mają go w internetowym sklepie zielarskim pozdrowie24/pl/sklep/produkt/krem_pod_oczy_ogorkowy_15ml_la-le Także jeśli tez macie problem z cieniami pod oczami to wypróbujcie sobie ten kosmetyk, sadzę że będziecie z niego zadowolone.

ODPOWIEDZ