Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: Tyczka »

Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?
Zależy mi na pozbyciu się 2 niefajnych naczynek, które wyglądają jakbym miała na nosie jakąś pizzę...
jakie są metody?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: imma34 »

Wybierz się na zabieg laserowe zamykanie naczynek - to jest sprawa kosmetyczna, dermatologiczna
i stosunkowo łatwo jest się ich pozbyć i mieć znowu fajną skórę bez pęknięć.
Ta klinika dermoklinika/pl/medycyna-estetyczna/strefa-twarzy/naczynka
zajmuje się między innymi tego rodzaju zabiegami, więc poczytaj sobie, wgryż się w temat
albo po prostu zadzwoń i zapytaj jak co wygląda krok po kroku :)

Awatar użytkownika
Samuel
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 7:27 pm

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: Samuel »

Nie mam kompletnie pojęcia. Nie znam się na tym.
Sensem życia pieska z pewnością nie jest zrozumienie ludzi, bo to po prostu niemożliwe

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: sowwa »

Spróbuj brać niverosin, on mi bardzo pomógł przy problemach z naczynkami. Przynajmniej te 3-4 tygodnie pobierz i myslę, że będzie lepej, mi to lekarz polecił i się sprawdziło.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: nero »

Może dobrze by było iść do lekarza? Jak nie masz dobrego, to polecam mojego, z przychodni Medica w Będzinie przychodniamedica/pl/. Tam jest kilka poradni lekarskich, więc nie ma problemu ze skierowaniem do innego lekarza specjalisty. Do tego lekarze są tam kompetentni, sympatyczni i maja doświadczenie, polecam ich serdecznie.

didi
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 23, 2020 10:51 am

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: didi »

na naczynka to chyba laser będzie najlepszy... zresztą nie ma co gdybać. Idź po prostu do kliniki Demeter medycynaestetycznademeter/pl/. Oni tam cię przebadają, sprawdzą co i jak i na pewno coś zaradzą na twój problem ;)

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: Pańcia »

Może lepiej by były gdybyś zgłosiła się z tym do jakiegoś lekarza specjalisty. Wydaje mi sie, że to najlepsze rozwiązanie. Czytałam że teraz jest możliwość porad online z lekarzami. Takie możliwości są u telemedycyna.mmcenter/pl/ .Lekarz zobaczy co się u Ciebie dzieje i zdiagnozuje co i jak.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: ewaO »

Zgadzam się, że laser to będzie najlepsze rozwiązanie, kremy to za mało jeśli naczynka są mocno widoczne. Laserowe zamykanie naczynek to zabieg bezpieczny i właściwie bezbolesny, czujecie tylko delikatne ukłucia ciepła. Ja z lasera korzystałam w Studio Laser w Częstochowie studiolaser-depilacja/pl/inne-zabiegi/laserowe-zamykanie-naczynek.html i powiem wam, że jestem mega zadowolona, super się to sprawdziło, naczynka są usunięte a ja lepiej wyglądam :)

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: Magnolia »

Macie rację, jeśli chodzi o redukcję rozszerzonych naczynek to sprawdzi się fajnie laser, u mnie konkretnie to był laserowy zabieg Alma Harmony Pro DYE, skuteczny zarówno w przypadku zamykania naczynek jak i zmniejszenia przebarwień i wyrównania kolorytu skóry, bezpieczny i dający szybkie efekty. Ja na te zabiegi chodziłam do SQINIC Joanny Karpińskiej w Lublinie sqinic/pl/zmiany-naczyniowe-przebarwienia/ i byłam w 100 % zadowolona. Pani Joasia to świetny kosmetolog, lepszego w okolicy nie znajdziecie.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Pękające naczynka na nosie... - czym leczyć?

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem w razie jakich kolwiek problemów związanych ze zdrowiem należy zgłosić się o pomoc do właściwych ekspertów w danej branży. Jakiś czas temu miałem spory problem związany z ostre niedokrwienie kończyn , dlatego zdecydowałem się zgłosić o pomoc do polecanego mi chirurga naczyniowego w Warszawie.

ODPOWIEDZ