prezenty

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezenty

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, całkiem spory wybór w zakresie różnorodnych prezentów, można dostać na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/seria/diuna . Myślę, że książka to zawsze dobry pomysł na prezent, ponieważ jest to ponadczasowy hit. Dajcie znać, co wy o tym uważacie. Może macie jakieś inne propozycje, które nadadzą się na prezent świąteczny.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: prezenty

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi koszulkami i innymi akcesoriami na prezent, w tym np. kubki dla dziewczyny . Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: prezenty

Post autor: lunka »

Dla mamy czy siostry teraz zimą idealnym prezentem może być opaska zimowa na uszy. Wiele z nich znajdziemy w sklepach i właśnie to może być alternatywa dla czapek. W ten sposób również odświeżymy swoją garderobę. Jakie macie czapki i opaski?

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: prezenty

Post autor: kasiunia »

Wybór dobrego prezentu nie jest prostym zadaniem , jednak moim zdaniem są takie rzeczy, które bez względu na okazję i na solenizanta są dobrym rozwiązaniem. Takim prezentem są po prostu słodycze. To typowo polskie smaki i wielu z nas przypominają dzieciństwo. Właśnie dlatego wiele osób lubi sięgać po te właśnie słodycze. Zauważyłam też ,że nasze dzieci mimo ,że nie mają sentymentu do tych słodyczy także za nimi przepadają.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: prezenty

Post autor: offensive »

Mój facet pasjonuje się motocyklami i ma nawet ścigacza więc na prezent walentynkowy na pewno dostanie coś z tej kategorii. Na stronie bikestar/pl/pl/c/Rekawice/2746 zainteresowały mnie rękawice motocyklowe i myślę czy ich nie zamówić. Jak sądzicie - będzie to dobry wybór?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: prezenty

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o prezenty to na każdą okazję znajdziesz coś tutaj smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Kotki-Trzy/8020 Mają nie tylko kosze delikatesowe ale także różne markowe alkohole. Bez problemu dobierzesz coś na każdą okazję a najbliższą będą Walentynki.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: prezenty

Post autor: Iwonka »

A ja chyba skorzystam z tej oferty tu marbo-sport/pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-967.html Z tej oferty można wybrać propozycję odpowiednią na prezent. Mi w oko wpadły sztangielki-sztanga w eleganckiej walizce. Myślę że dla mojego zapracowanego męża będzie to dobry prezent.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: prezenty

Post autor: Dominiśka »

A co powiecie na książkę "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?"? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza literatura dziecięca 7-12 lat. Historia jest naprawdę bardzo ciekawa, uczy o przyjaźni, o zdobywaniu pasji i talentów, więc na pewno spodoba się waszym dzieciom

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezenty

Post autor: kobietki33 »

:) :)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezenty

Post autor: kobietki33 »

:) :)

ODPOWIEDZ