Gdzie kupować kosmetyki

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: modnisia34 »

Jeśli poszukujesz kosmetyków które są tworzone z naturalnych składników jak aloes czy propolis to marka FOREVER idealnie ci przypasuje. Ich produkty świetnie nawilżają i odżywiają skórę ale mają też w ofercie suplementy pomocne podczas odchudzania. Wszystko z ich oferty zakupisz w tym sklepie aloe-forever/pl/

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: Iwonka »

Znasz kosmetyki marki Ewy Chodakowskiej? Ja mam ulubiony sklep w którym je kupuję Ostanio trafiłam na taką ofertę tu bee/pl/bebio-ewa-chodakowska-naturalny-deo-roll-on-granat-i-jagody-goji-50-ml_p1369531.html ten dezodorant zawiera skladniki pochodzenia naturalnego. A ekstrakt z goji wspomaga właściwości ochronne skóry, detoksykuje ją, wzmacnia i witalizuje. Ma bardzo ładny zapach.

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: jadzka »

A słyszeliście może o tej drogerii https://drogeriadlaciebie.pl/Deo-Atomizer-c273 ? Zastanawiam się nad zakupieniem u nich atomizera, jednak chciałbym również usłyszeć opinie innych na temat tego sklepu. Co o nich sądzicie? Może ktoś z was miał styczność z ich ofertą? Koniecznie dajcie znać, dzięki za pomoc!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: jula »

Wykonujecie samodzielnie dermabrazje? Ja dzisiaj trafiłam na ten artykuł swiat-kosmetykow/pl/mikrodermabrazja-w-domu i po przeczytaniu go chciałabym zaczać robić ten zabieg w domu. W artykule znalazłam mnóstwo ważnych porad i wskazówek oraz kosmetyki, których warto użyć do zabiegu.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: matra »

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą kosmetyków. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą asepta/pl/ Sama korzystam z produktów od nich kupowanych i jestem z nich zadowolona.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: daga »

To raczej jest sprawa indywidualna, ponieważ niektóre z nas wolą zamawiać kosmetyki do domu, a niektóre boją się i chodzą do pasmanterii. Jeszcze inne, to dość nieliczna gruba, przygotowują kosmetyki samemu. Właśnie ja należę do takich kobiet. Półprodukty typu hydrolaty zamawiam z mydlasie/pl/pl/c/Hydrolaty/17, a resztę tworzę sama.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: ewaO »

Ja jestem zadowolona z używania kosmetyków od Isseimi isseimi/pl To kosmetyki bardzo dobrej jakości, fajnie działają na moją skórę, nie zawierają olejów mineralnych i parabenów, mają za to mnóstwo dobroczynnych składników. Na stronie firmy znajdziecie przekierowanie do sklepu, gdzie możecie się w ich kosmetyki zaopatrzyć. Wypróbujcie sobie Isseimi, na pewno będziecie zadowolone.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: camio »

Ja kupuję tutaj: borbe/pl/ Mają bardzo profesjonalne kosmetyki, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: nata29 »

Wiele zależy od tego, co konkretnie chcemy zakupić. Wiadomo, że każdy z nas ma inne potrzeby. Tutaj darmarsklep/pl/serum-i-olejki/bielenda-carbo-detox-serum-weglowe-do-twarzy jest namiar na sklep, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Między innymi jest tam serum węglowe, które fajnie się sprawdza i rozwiązuje wiele problemów.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: pinkipa »

Często kupuję kosmetyki w aptece, ostatnim kosmetykiem którym kupiłam jest pomadka oeparol. Lubię tę pomadkę, olej z wiesiołka, który ma w składzie bardzo dobrze działa na delikatną skórę ust. Już od dawna nie mialam problemów z przesuszaniem się ust ani pierzchnięciem

ODPOWIEDZ