Gdzie kupować kosmetyki

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie na stronę apiscosmetics/pl/ to tutaj macie ogromny wybór dobrych kosmetyków. To kosmetyki z minerałami z Morza Martwego które zdobywają coraz większą popularność. Nie dziwi mnie to sa one rewelacyjne a cenę mają bardzo przyzwoitą. Zerknijcie i sprawdźcie. Polecam serdecznie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: kendal »

Bardziej powinniście zaintetesować się tym, jakie kosmetyki kupować a nie gdzie :) Bo sklepów jest teraz całe mnostwo.. ale co z tego, skoro nie wiemy, który z kosmetyków faktycznie będzie dla nas skuteczny? Od siebie polecam herbapol-polana/com/ i ich pielęgnację dwukierunkową - czyli kosmetykami od zewnątrz i suplementami od wewnątrz.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: Magnolia »

Co do kremów nawilżających to ja lubię naturalny krem polskiej firmy Vianek, w przyjaznej cenie kupuję go w aptece internetowej Miro aptekamirowska/pl/vianek-intensywnie-nawilzajacy-krem-do-twarzy-na-noc-50ml.html Mają tam mnóstwo kosmetyków Vianka, polecam wam tę firmę, bo za niewielkie pieniądze macie kosmetyki o bardzo przyzwoitym składzie i skutecznym działaniu.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: nata29 »

Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszystkim zadowoli. Trzeba bowiem samodzielnie sprawdzać różne sklepy i wybrać najlepsze rozwiązanie z możliwych. Tutaj darmarsklep/pl/pudry/bourjois-poudre-libre-loose-mineralny-puder-sypki-01-peach-32g sobie zerknijcie. Mają tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji.

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: romek2322 »

Moim zdaniem na pewno bardzo dobre kosmetyki można kupić w sklepie internetowym kosmetyki naturalne na cerę naczynkową . W tym sklepie naprawdę warto kupować.

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: yoolka »

ja zwykle kupuję je w drogeriach albo w sklepie internetowym firmy Eveline. Tu regularnie kupuję kolorówkę, kremy a ostatnio kupiłam jeszcze antycellulitowy balsam modelujący 8w1 z linii slim extreme 4D. to jest dopiero sztos! niezastąpiony w walce ze skórką pomarańczową :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: Dominiśka »

Jak dla mnie kosmetyki koreańskie, które można kupić w skin79-sklep/pl/ . Są strzałem w dziesiątkę. Posiadają świetny skład, a dodatkowo nie są drogie.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: mitril »

Cóż, ja kupowałam na notino/pl/sesderma/silkses-krem-ochronno-nawilajcy-o-dzialaniu-odnawiajcym-do-miejscowego-zastosowania/ Wg nie mają najlepsze jakościowo produkty, do tego sesderma rewelacyjnie koi i nawilża skórę nie podrazniając jej

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: lunka »

Wszystkie kosmetyki, z jakich korzystamy powinny mieć delikatne działanie i nie podrażniać czy wysuszać skóry. Także żel do mycia rąk eranatura/pl/produkt/zel-myjacy-do-rak-i-ciala-o-zapachu-oriental-blossom-z-clochee/ ma naturalny skład i nie będzie wysuszał skóry.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki

Post autor: haanka »

yoolka witaj w klubie, ja też regularnie zaglądam do sklepu Evelinem :) bardzo lubię te powiększające usta błyszczyki z serii Oh my lips :) super kolory, dobry skład no i ta drogeryjna cena - sztos :)

ODPOWIEDZ