Jak zadbać o stopy

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: minella »

Myślę że możesz o to zapytać jutro w m1 w Markach bo będzie tam strefa beauty, w której czekać będzie stylistka i wizażystka, to event "kobiecy czas" podczas którego można też spotkać się z dietetykiem, trychologiem oraz fizjoterapeutą.

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: zuzula12 »

O zdrowie warto dbać, pamiętajcie, że nie posiadamy nic cenniejszego. Jeżeli macie problem związany z ostroga piętowa lub innymi schorzeniami stopy, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie profesjonalny centrum medyczne. Wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: kendal »

Najlepiej to umówić się na pedicure do sprawdzonego salonu. Jak jesteś z Warszawy, to oferta: easynails/pl/uslugi/pedicure/pedicure-japonski/ na pewno cię zainteresuje. Jest wiele rodzajów pedicure, ale ja osobiście preferuję ten japoński.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: offensive »

O stopy dbam po prostu za pomocą wizyt u kosmetyczki i wykonuję pedicure, stosuję także kremy nawilżające i wiele innych. Ostatnio podczas wizyty na basenie z synem oboje złapaliśmy grzybicę - u mnie stóp, a u syna paznokci. Początkowo stosowaliśmy maść na grzybicę i dodatkowo antyperspirant, jednak nie przyniosło to pozytywnych rezultatów. Postanowiłam umówić wizytę u podologa na podkarpaciu instytutpodologiczny/pl i po dodatkowych badaniach wdrożono skuteczne leczenie. Jak się okazało, to trzeba było po prostu wykonać antybiogram i zastosować antybiotyk, na który grzyb był wrażliwy i dzięki temu udało się to wyleczyć. Jeżeli macie grzybicę, to obowiązkowo udajcie się do specjalisty.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: roomia »

Problemy ze stopami mogą być naprawdę uciążliwe. Niezależnie od tego, czy są to modzele, odciski, infekcje grzybicze, czy poważniejsze problemy, ważne jest, aby odpowiednio dbać o stopy. hurtownia podolologiczna taka jak ileopard, może dostarczyć ci niezbędnych produktów i akcesoriów, które pomogą utrzymać twoje stopy zdrowe i silne.

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: ZonataOla »

Bardzo ciekawy wątek. Wiele osób zapomina o tym jak ważna jest pielęgnacja stóp. Przez długie miesiące przecież nosimy na nogach zakryte buty i skarpetki. Niesie to ze sobą szereg problemów, a jednym z częściej występujących jest wysuszona czy popękana skóra na piętach. Dlatego warto mieć w swojej domowej aptczce takie produkty jak maść na podrażnienia skóry - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/le ... eoplasmine ponieważ sprawdzi się idealnie na takie problemy. Wszystko za sprawą naturalnego składnu, zwiększającego skuteczność.

ODPOWIEDZ