Jak zadbać o stopy

Aniooołek
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 10, 2021 11:17 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: Aniooołek »

Moje stopy wymagają szczególnej pielęgnacji, dla tego używam bardzo często happy end peeling do systematycznej całorocznej pielęgnacji stóp i pięt z bielendy . Dzięki temu mam bardzo ładne stópki :)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: brukselka »

ja mam problem ze stopami... nie wiem juz jak sobie radzic, strasznie sucha skóra, nieprzyjemna w dotyku :(

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: kielichowa »

Sa rozne fajne kremy do stop z mocznikiem, moze warto sobie wyprobowac? Albo jakies maski zluszczajace ten stary naskórek

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: brukselka »

A gdzie takie kremy dobrej jakosci kupujecie ?

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: kielichowa »

Ja zamawiam na Notino, ostatnio tez wzielam sobie taka maske regenerujaca notino/pl/scholl/expert-care-maseczka-nawilzajaco-odzywcza-do-nog/p-15932376/ super sprawa

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: Aśka »

Ja raz w tygodni moczę nogi w wodzie z solą i robię peeling. Bardzo ważne jest też nawilżenie. Ja używam świetnego kremu izdrowiej/pl/pl/p/ZelKrem-do-Stop-Mocznik-40-Aloes-60-250ml/2925 bardzo dobrze nawilża i dba o moje stopy. Zwykle nakładam go wieczorem, przynosi ulgę zmęczonym stopom. Bardzo dobry produkt w fajnej cenie :)

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: Annika »

Jeśli zależy wam na dobrej pielęgnacji stóp a jesteście z Łodzi to ja ze swojej strony mogę wam doradzić specjalistyczny gabinet podologiczny Medic4Foot z Franciszkańskiej, tam bardzo dobrze zadbają o wasze stopy, dzięki nim skończą się wasze problemy z nadmiernym rogowaceniem skóry, grzybicą paznokci, pękającymi piętami czy nadpotliwością stóp. Konkrety tu sobie znajdziecie: medic4foot/pl/zabiegi/terapie-skory Ja jestem bardzo zadowolona z ich opieki, wreszcie mam ładną skórę stóp :)

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: zuzula12 »

Ważne jest aby wykonywać odpowiednie zabiegi do pielęgnacji stóp. Jeżeli chodzi o mnie to w swoim salonie posiadam odpowiedni urządzenia kosmetyczne Jestem z niego bardzo zadowolona. Jeżeli chodzi o produkty dostępne na ich stronie to sa one profesjonalne a co ważne w bardzo dobrych cenach. Polecam wam do nich zaglądnąć

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: kajaa »

Ja robię sobie pedicure w domu. Przyznam, że jeszcze nie miałam tak zadbanych stóp jak teraz :) Dzisiaj na estetico/pl/czerwony-neon-lakier-hybrydowy-z-ktorym-warto-sie-zaprzyjaznic trafilam na świetny neonowy lakier i chyba go sobie zamówię. Myślę, że jest idealny na lato.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Jak zadbać o stopy

Post autor: furka »

Jako, że mamy lato, wypadałoby zadbać o stopy, bo częściej będziemy je pokazywać. Ja myślałam, aby zrobić pedicure u Pani Klaudii z klinikazmuda/pl. Na jej stronie klinikazmuda.pl widziałam, że robi zabiegi nie tylko na twarz, ale również na stopy, dłonie oraz resztę ciała.

ODPOWIEDZ