Operacje plastyczne

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Operacje plastyczne

Post autor: yuka »

Chciałam dziś poruszyć temat operacji plastycznych, jesteście za czy przeciw?

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Operacje plastyczne

Post autor: flow »

Myślę, że każdy przypadek jest indywidualny i każdy może myśleć inaczej. Ja jestem po operacji nosa, miałam wcześniej taką wielką, koślawą kluchę na twarzy i uznałam, że operacja jest tym, czego potrzebuję. Poszłam do naprawdę dobrego chirurga, do dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i on wykonał kawał dobrej roboty. Mój nowy nos bardzo mi się podoba, jest filigranowy, pasuje do mojej twarzy, chirurg się spisał :).

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Operacje plastyczne

Post autor: kobietki33 »

Mnie ostatnio zainteresowało kępki żółte usuwanie. Szukałam dobrej kliniki, która zajmuje się chirurgią laserową w pełni profesjonalnie. Przyznam szczerze, że znajoma poleciła mi sprawdzić ofertę firmy: klinikazakrzewscy/pl i muszę przyznać, że ichniejsza oferta świetnie się prezentuje na tle konkurencji.

korka
Posty: 255
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Operacje plastyczne

Post autor: korka »

Mysle, ze wszystko zalezy od tego, czego nam potrzeba :) kazdy ma prawo miec jakies kompleksy, a jesli jest opcja pozbycia sie ich to dlaczego nie?? ja osobiscie korzystalam z zabiegow z osoczem bogatopylkowym w bienkowscyclinic/pl/ i jestem mega zadowolona, bo moja skora zaczela nabierac blasku, zdrowego wygladu i faktycznie mocno sie ujedernila

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Operacje plastyczne

Post autor: brukselka »

Mialam jedna operacje plastyczną, u Pani dr Żukowskiej w Łodzi, swietna specjalistka, efekty byly nawet lepsze niz sie spodziewalam, jestem mega zadowolona

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Operacje plastyczne

Post autor: agentka »

Z tego co widze, to sporo osob korzysta z medycyny estetycznej :) ja ostatnio sie przelamalam i zapisalam sie na laserowe modelowanie sylwetki wyspalodz/pl/medycyna-i-kosmetologia/modelowanie-sylwetki/icoone-laser-2/ powiem wam, ze rewelacja, nareszcie zrobilam cos dla siebie

zuzula12
Posty: 1492
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Operacje plastyczne

Post autor: zuzula12 »

W przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę revitamed.eu , na której znajdziecie usługi z zakresu kosmetologii oraz podologii.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Operacje plastyczne

Post autor: aklinka »

Teraz medycyna tak poszła do przodu, że operacje plastyczne nie są już tematem tabu. Sama chciałabym wykonać sobie powiększanie biustu warszawa ze względu na moje kompleksy. A zależy mi bardzo na tym, by czuć się dobrze w swoim ciele

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Operacje plastyczne

Post autor: hannah »

A co powiecie na taki zabieg jak powiększanie piersi lublin: https://zagielmed.pl/oferta/opisy-zabie ... -implantem? Zastanawiam się poważnie nad powiększeniem mojego biustu. Myślę, że to całkiem ciekawa opcja.

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Operacje plastyczne

Post autor: furka »

Nie da się ukryć, że zabiegi pielęgnacyjne są szalenie ważne. Czasami, ich regularne stosowanie może zapobiec takim sytuacjom, kiedy będzie trzeba skorzystać z operacji plastycznych. Salonów, w któ®ich można wykonać zabiegi różnego rodzaju jest wiele, a jeden z nich można znaleźć pod adresem https://miadea.pl/zabiegi-pielegnacyjne/endermologia/

ODPOWIEDZ