Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: Tyczka »

Sposoby na żylaki - jakie znacie?
Znalazłam w necie ciekawy po składzie patrząć srodek na leczenie żylaków, tu:
niska-emerytura/pl/zylaki-jak-je-leczyc/

ale szukam jeszcze innych patentów, może tańszych albo nawet darmowych? Ktoś coś podpowie?

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: matra »

Najlepiej zgłosić się do specjalisty, który zajmuje się leczeniem i usuwaniem żylaków. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa dolnośląskiego to polecam wam skontaktować się z bgorski/pl/ Jest to świetny specjalista, na którym można polegać.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: AniaSania »

Ruch i zdrowa dieta. Bierzesz brytyjka/pl/brazowa-torba-do-pracy-skorzana-bv41-id-1952.htmlANCHOR, rower, butelkę wody i ruszasz w teren! Od siedzenia jeszcze nikomu nic sensownego nie przybyło ;)

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: Karina0 »

W przypadku kiedy żylaki są początkowym stadium to można spróbować jakichś dobrych preparatów. Najlepiej jednak powinien stwierdzić to lekarz. Może wybierz się na chirurgię naczyniową cm-1look/pl/oferta/chirurgia/chirurgia-naczyniowa/ i tam z pewnością otrzymasz odpowiedź. We własnym zakresie raczej nie leczyłabym żylaków, bo wiadomo, że specjalista wie najlepiej.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: aldona »

Ja leczyłam żylaki w klinice jaką jest orawczyk/com/ Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów. Lekarz który mnie prowadził przez leczenie to prawdziwy cudotwórca, założyciel kliniki posiada wieloletnie doświadczenie jako naczyniowiec oraz chirurg, na pewno będziesz równie zadowolona.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: Majka_ »

Jest wiele metod leczenia żylaków, przy czym leczenie operacyjne moim zdaniem przeznaczone powinno być dla pacjentów z najbardziej zaawansowanymi zmianami. Pierwsze objawy żylaków takie jak ból i puchnięcie nóg, skurcze łydek w nocy czy nieestetyczne pajączki powinny zostać skonsultowane z lekarzem. Po konsultacji, często okazać może się, że dobrym sposobem na żylaki będzie stosowanie terapii uciskowej w postaci rajstop, pończoch czy podkolanówek o różnym stopniu ucisku. Powstawanie żylaków często uwarunkowane jest genetycznie, dlatego jak najwcześniej warto wdrożyć tego typu działania. Pamiętać też musimy, że w ciąży wzrasta ryzyko pojawienia się niewydolności żylnej kończyn dolnych. Aby nie dopuścić do powstania żylaków warto również w tym okresie stosować rajstopy uciskowe ciążowe venoflex/pl/ciazowe które nie dość, że są bardzo wygodne, to jeszcze zadbają o wygląd naszych nóg.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: pinkipa »

Ja od paru tygodni biorę maxi3vena, zawiera ruszczyk i hesperydynę, które wzmacniają żyły, uszczelniają naczynia, fajnie to działa na nogi

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: daga »

Ja to bym jakieś chciała znać, bo nie tylko mam problem z żylakami, ale także i z haluksami. Po prostu mnie to już męczy, wolałabym nie musieć chodzić, taka jest prawda. No, ale nie zawsze jest mi to dane. Dlatego też ja sprawdzam, czy halluksy leczenie jest jakieś nowe. Nie wiem, może w końcu uda mi się zawalczyć o siebie i swoje zdrowie.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: haanka »

Jak widać istnieją skuteczne metody na leczenie żylaków ale moim zdaniem najważniejsza jest dokładna diagnostyka. Podstawowym badaniem jest oczywiście USG Doppler ale czasem lekarze zlecają też inne badania takie jak wenografia czy angiografia. Jak mieszkacie w Warszawie to warto zapisać się do tej Kliniki Flebologii klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Diagnostyka-obrazowa-naczyn. Kompleksowa oferta, doświadczeni lekarze, dogodne terminy wizyt.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Sposoby na żylaki - jakie znacie?

Post autor: Lana »

Rzućcie okiem na ten artykuł lekinatury/pl/pl/ziolowe-porady/krazenie/naturalne-lecenie-zylakow.html . Bardzo fajnie opisane naturalne metody leczenia żylaków. Niewiele osób wie, że przy żylakach bardzo pomocne są zioła. Dlatego warto je zastosować.

ODPOWIEDZ