Zwierzaki

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Zwierzaki

Post autor: Pańcia »

Musicie też pamiętać, że o każdego zwierzaka, trzeba odpowiednio zadbać. Dlatego dobrym sposobem jest stosowanie środków, które uchronią zwierzaki przed kleszczami czy pchłami. Może warto zastosować takie mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/nasze-produkty/advantix-dla-psow/ ​​dla psów?

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: Magnolia »

Zgadza się, zadbany zwierzak to przede wszystkim zdrowy zwierzak. Jeśli szukacie dobrego weterynarza to ja podpowiem, że w Ożarowie Mazowieckiem sprawdzi wam się gabinet w centrum, przy ul. Strażackiej. weterynarz-ozarow/pl/oferta Dobrze dbają tam o zwierzęta, ja chodzę tam z moimi dwoma psami i dzięki weterynarzom ze Strażackiej są w dobrej formie mimo zaawansowanego wieku.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: brukselka »

Majac psa, warto tez zwrocic uwage na to, czy sie dobrze odzywia, karma ma ogromne znaczenie. Nasz pies mial spore problemy zoladkowe dlatego zmienilismy i teraz zamawiamy mu swiezo gotowana karme z Psiego Bufetu, ma w niej zawarte wszystkie niezbedne skladniki

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Zwierzaki

Post autor: jankat »

A czy korzystacie z kagańca dla Waszego psa? Wbrew pozorom to bardzo ważne, zwłaszcza gdy wybieramy się z psiakiem na spacer, gdzie jest duża liczba osób. Na babuzoo/pl/607,ekologiczny-recznie-robiony-kaganiec-dla-pekinczyka-babupet znajdziecie kaganiec ekologiczny przeznaczony dla psów rasy pekińczyk.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zwierzaki

Post autor: zuzula12 »

Ja bardzo lubię zwierzaki. Jeśli też lubicie czytać o zwierzętach i o ich trybie życia. Widziałam ostatnio ciekawy temat o latająca wiewiórka zobaczcie sobie i poczytajcie. To bardzo ciekawy artykuł. Jest tez wiele innych artykułów i wpisów na różne tematy. Zobaczcie sobie.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Zwierzaki

Post autor: aldona »

Dokładnie o każdego zwierzaka trzeba dbać. Ja mam psa i dwa koty. Kupuję często tutaj ukory/pl/kategoria-produktu/dla-psa/obroze/polzaciskowe/ dla nich rzeczy. Jest bardzo dobry wybór. Zerknijcie sobie jak potrzebujecie akurat legowiska czy smyczy czy szelek. Dużo tego jest.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: daga »

Na świecie rodzi się bardzo dużo bezpańskich kotków. Ja nie dawno zaadoptowałam kotkę, spod naszych osiedlowych śmietników. Po jakimś czasie dowiedziałam się, że będzie miała kocięta. Teraz mamy w domku 4 śliczne kocięta, ale nie mogę przecież trzymać ich wszystkich w mieszkaniu w bloku. Kochani mam małe kotki do oddania za darmo. Czy ktoś jest zainteresowany ?

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: aklinka »

Co do kwestii gadżetów dla zwierząt, które można teraz spotkać w sklepach zoologicznych to z pewnością natknęliście się na coś takiego jak furminator. Jeśli się zastanawiacie co to jest i do czego służy to odsyłam do poradnika eleganta/pl/co-to-jest-furminator-i-do-czego-sluzy/

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: offensive »

Jestem ogromnym fanem zwierząt, w szczególności psów - od dwóch lat razem z żoną opiekujemy się dwoma maltańczykami. Ostatnio zauważyłam, że jeden z nich złapał kleszcza - udaliśmy się z tym do weterynarza, który zalecił nam podanie leku fiprex/pl/produkty/fiprex/fiprex-s196/, który jest skuteczny w eliminowaniu pasożytów. Mam nadzieję, że nasze czworonogi nigdy już nie złapią kleszcza, bo jest to bardzo niebezpieczne.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Zwierzaki

Post autor: Perunka »

My od 2 miesięcy mamy też 2 koty w domu :) uwielbiam zwierzaki. Naszukałam się karmy a naszukałam! ale tak jak dla psa to i dla kotów z Josery zamawiamy

ODPOWIEDZ