Kosmetyki do brody

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Kosmetyki do brody

Post autor: Gacei54 »

Siemka, tak jak w temacie. Wiecie może, gdzie uda mi się kupić kosmetyki do brody? Szukam sprawdzonej oferty, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Jak na razie w sieci trafiłem na taką stronę https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... -WASY.html . Myślicie, że warto coś u nich zakupić? Dajcie znać proszę.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Kosmetyki do brody

Post autor: Lana »

Teraz raczej nie ma problemu z zakupem kosmetyków do brody. Są coraz popularniejsze. I bez problemu dostaniesz je zarówno stacjonarnie, jak i online. Musisz tylko wiedzieć czego szukać. Poczytaj tu elleman/pl/artykul/zestaw-do-brody-pierwszy-krok-ku-bujnemu-zarostowi o zestawach do brody. Sporo przydatnych informacji. Jestem pewna, że pomogą w wyborze.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Kosmetyki do brody

Post autor: agentka »

Wydaje mi sie, ze najlepiej sobie zamowic jakis zestawik z jednej firmy :) olejek, szampon, krem , szczotka :) sama niedawno szukalam dla meza wiec sporo tego widzialam

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Kosmetyki do brody

Post autor: brukselka »

I z jakiej firmy polecasz taki zestaw? chcialam kupic mojemu w prezencie :D zaczal zapuszczac brode, wiec niech o nia dba

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Kosmetyki do brody

Post autor: agentka »

A zerknij sobie na ten notino/pl/zew/the-simple-lumberjack-set-zestaw-kosmetykow-do-zarostu/p-16079469/ swietne są te kosmetyki, bardzo ładnie pachną :) mojemu sie sprawdzaja, uzywa codziennie

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Kosmetyki do brody

Post autor: brukselka »

No jak juz miec brodę, to zadbaną a nie jak jakiś niechluj ;d

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kosmetyki do brody

Post autor: zuzula12 »

Regularnie odwiedzam portal nasz-styl.pl , gdzie możecie znalezć najrózniejsze artykuły związane ze zdrowiem urodą, modą, kosmetykami i dbaniem o zdrowiem. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Kosmetyki do brody

Post autor: AniaSania »

Plecaki i torebki https://ogratis.pl/ogloszenie/torby-i-t ... -producent bardzo łatwo kupimy w sieci. Zdecydowanie są też idealne na prezent.

ODPOWIEDZ