Jak obciąć grzywkę?

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: aklinka »

Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała samodzielnie tylko wybrała dobrego Poznań fryzjer, bo grzywka zawsze powinna się estetycznie prezentować :) Teraz bardzo modne jest cięcie na prosto, możesz tego wlaśnie spróbować

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Alina »

Sama bym nie ryzykowała. Raz się skusiłam i był dramat ;) Od tamtej pory już zawsze do fryzjera. Polecam Magię Blondu na Sarmackiej w Warszawie

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: mitril »

Choć wydawać by się mogło, że to proste cięcie, samodzielnie obcięta grzywka to zdecydowanie nie to samo co u fryzjera. Ja pokochałam chodzić w takiej fryzurze dopiero kiedy Panie z Arcycięcia arcyciecie/pl dobrały mi ją odpowiednio do mojej twarzy.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam korzystam. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu fryzjerskiego, to polecam Wam sprawdzić usługi metamorfoza/com/pl/ . W ich ofercie znajdziecie również usługi związane z piercingiem oraz kosmetyką.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: AniaSania »

W sieci bez problemu także znajdziemy prezent na parapetówkę. Warto spoglądać na niektóre z nich, bo można odkryć wyjątkowe produkty.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego salonu fryzjerskiego, który byłby w stanie przeprowadzić wam udaną metamorfozę, to najlepiej zgłosić się do Akademia Perfect Hair. Oni mają naprawdę bardzo duże doświadczenie w tej branży i oferują usługi na najwyższym poziomie. Myślę że nie będziecie rozczarowani.

ODPOWIEDZ