Sianowate włosy

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Sianowate włosy

Post autor: Julia66 »

Mam bardzo suche, pozbawione blasku, sianowate włosy. Próbowałam już wielu metod na nawilżenie ich bez obciążenia, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedniego kosmetyku. Wierzę w magię internetu, że ktoś podpowie mi coś skutecznego.

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Sianowate włosy

Post autor: Kamilla36 »

Też długo męczyłam się z przesuszonymi włosami. Bałam się, że konieczne będzie ich obcięcie, ale zaskakująco dobrze z nimi poradził sobie szampon z masłem mangowym. Tutaj: klorane/com/pl-pl/wlosy/mango-gama/szampon można dowiedzieć się o nim nieco więcej. Ma piękny zapach i jest wydajny, a poprawę kondycji włosów widać juz po pierwszym zastosowaniu.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Sianowate włosy

Post autor: wiktoriaula »

Coraz więcej osób ma problem z włosami. Na szczęście medycyna estetyczna daje szereg możliwości, dzięki którym możecie pozbyć się kompleksów w tym temacie. Zajrzyjcie na stronę flymedica/pl/graft/ aby dowiedzieć się czym jest graft. Wiecie, że można pobrać nawet 5000 graftów z obszaru dawczego przeciętnego pacjenta? Grafty są pobierane z gęstością 40%-50%, natomiast chirurdzy zazwyczaj nie pobierają tak dużej ilości graftów podczas jednego zabiegu. Z artykułu dowiecie się naprawdę sporo informacji.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Sianowate włosy

Post autor: sowwa »

też mam tego typu włosy, że lubii się robic z nich siano, warto je dociążać odpowiednimi odżywkami, olejowaniem,na co dzień suszę je moją suszarką Hydro Fusion od Babyliss. Ona ma podwójną jonizację i widze, ze to faktycznie działa na włosy wygładzająco.

ODPOWIEDZ