Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: nata29 »

W swoim domu macie naturalne kosmetyki. Warto zerknąć sobie tutaj kobiecystyl/pl/maseczka-z-ogorka-na-twarz/ i poczytać na ten temat. Myślę, że taka maseczka dobrze zrobi. Uważam, że przede wszystkim trzeba stawiać na sprawdzone rozwiązania naszych babć, aby osiągnąć pożądany efekt. Macie tam nie tylko przepis, ale również można poczytać o właściwościach takiej maseczki.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: haanka »

w internecie jest sporo sklepów z tego typu kosmetykami. Ja też na co dzień dbam o to by używać tylko naturalnych i jak najbardziej ekologicznych produktów. Często zaglądam na przykład do Chatki Ekoludka chatkaekoludka/pl/. Mają tu duży wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów. ceny umiarkowane a jakość pierwsza klasa.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: camio »

Może znajdziesz coś na stronie borbe/pl/ ?

soya
Posty: 189
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: soya »

W sumie teraz można znaleźć wiele sklepów już z takich produktami, wszystko zależy co dokładnie was interesuje. Jak interesują was mydła bez parabenów, to najlepiej tutaj madamnatura/pl/mydla-naturalne/mydla-w-kostkach/ sprawdzić sobie oferty. Tam macie w pełni naturalne mydła w kostkach, które są ziołowe i zawierają witaminy.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Grażyna29 »

Naturalne kosmetyki to moim zdaniem podstawa pielęgnacji. Ja dodatkowo mam trądzik więc wyjątkowo dbam teraz o moją skróę i zdecydowałam się na kosmetyki które znalazłam na stronie tiande.shop/pl/master-herb Jestem z nich bardzo zadowolona ponieważ dzięki nim moja kondycja skóry się poprawia. Polecam wam ponieważ naprawdę warto

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: saymyname »

Zdecydowanie tutaj skladkonopny/pl dostaniecie też naprawdę wartościowe kosmetyki i co ważne naturalne. Tam możecie kupić produkty, które mają właściwości lecznicze. Mają one w pełni naturalny skład konopny- co warto zaznaczyć. Ja przykładowo planuje kupić teraz tam maść dla osób borykających się z łuszczycą.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: jula »

Najlepiej szukać w drogeriach. Ja ostatnio bardzo polubiłam drogerie internetowe takie jak ta e-sas/pl/dotyknatury Zobacz sobie co mają w ofercie. Na pewno znajdziesz jakies kosmetyki dla siebie. Ja jestem mega zadowolona z jakości i składu moich kosmetyków. Stosuję je regularnie i zaczynam widzieć pierwsze efekty.

soya
Posty: 189
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: soya »

Mnie natomiast zainteresował właśnie sklep eko-familia/pl/naturalne-kosmetyki , gdzie są dostępne w pełni naturalne eko kosmetyki. Według mnie ich oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Można tam znaleźć produkty do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Grażyna29 »

Kosmetyki Naturalne tam kupuje wszystkie kosmetyki. Ten sklep zawsze nie zawiedzie moich oczekiwań. Kupuje tam produkty do włosów oraz do ciała. Moja koleżanka fryzjerka się tam też zaopatruje. Godny polecenia sklep.

bear
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:54 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: bear »

Szczerze mówiąc bardzo lubię kosmetyki naturalne, na początku nie byłam do nich przekonana, ale wdrożyłam się dosyć mocno w naturalną pielęgnację. Ja świetnej jakości naturalne kosmetyki kupuję w sklepie internetowym firmy Batom naturalnie: batom/pl/naturalne-kosmetyki. Ich oferta jest kompleksowa, na pewno znajdziecie tam coś dla siebie, do tego posiadają korzystne ceny, polecam gorąco.

ODPOWIEDZ