Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: AniaSania »

Kosmetyki ale też torebka listonoszka mi się spodobała taka jaka jest w sieci.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: ewaO »

Jeśli szukacie fajnego sklepu z kosmetykami naturalnymi to zerknijcie sobie do tego sklepu internetowego organicvillage/pl/121-kosmetyki Mają super zaopatrzenie i dobre marki, w tym moje ulubione jak Mokosh, Orientana, Nacomi czy Mydlarnia Cztery Szpaki (mają rewelacyjne mydła i masła do ciała). Ja używam już tylko kosmetyków naturalnych, mają bezpieczne dla naszej skóry składy, m.in. dobroczynne oleje czy wyciągi z roślin i wspaniale działają.

malika
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 10:35 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: malika »

Dla mnie marka Bielenda jest ok, też mają linie kosmetyków naturalnych. Osobiście używam Masła do ciała z serii Eco Nature z mleczkiem kokosowym, waniliowym i kwiatem pomarańczy

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Amati »

Jeśli chodzi Ci na przykład o kremy pod oczy to możesz sobie przejrzeć ten ranking dbam-o-siebie/pl/najlepsze-kremy-pod-oczy . Jest w nim dużo takich produktów i to świetnie opisanych. Zawsze wolę przed zakupem sprawdzić, jaki mają skład i jak działają, dlatego takie wskazówki dla mnie są bardzo przydatne. No i można też porównać sobie ceny. Bardzo fajna strona.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: kendal »

Ja często kupuję kosmetyki przez internet, ale zwracam szczególną uwagę czy dany kosmetyk nie zawiera parabenów. Mam cerę suchą więc u mnie nie wskazane kosmetyki z chemią. Kupuję naturalne preparaty w sklepie ochnaturalnie/pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Pańcia »

też uważam, że to co naturalne jest lepsze.Miałam problemy z suchą skóra i czytałam tutaj aptekagalen/pl/blog/pekajaca-skora-na-dloniach , że własnie takie preparaty najlepiej wpływają.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: jula »

Ja uwielbiam naturalne kosmetyki! Ostatnio bardzo polubiłam markę kosmetyków z 51015kids.eu/zdrowie-i-uroda Są delikatne, mają bardzo dobry skład i nie uczulają mnie! To dla mnie bardzo ważne, bo niestety mam mega wrażliwą skórę.

malika
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 10:35 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: malika »

Zobacz sobie w tym sklepie Pachnąca Kraina, tam zazwyczaj kupuje,. Ostatnio sobie sprawiłąm super krem Acai. Taka buzia nawilżona, no rewelacyjny jest

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: AniaSania »

Dzisiaj online zamówisz wszystko i także ubrania oraz materiały na nie ws-tex/com/pl/oferta/ Wiele osób samodzielnie szyje ubrania.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Annika »

Super kosmetyki naturalne kupicie tu online klikeco/pl/ Mają tu firmę Nacomi, która jest w czołówce moich ulubionych, zawsze jakieś ich kosmetyki mam i wszystkie jak do tej pory mi pasowały. Mój numer jeden to ich maski algowe, świetne są, szczególnie ta przeciwstarzeniowa z żurawiną. Koniecznie ją wypróbujcie, fajnie nawilża, odżywia, rozjaśnia i ujędrnia skórę.

ODPOWIEDZ