Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: faleloki »

Hej. Od jakiegoś czasu zainteresowały mnie kosmetyki naturalne dlatego też szukam stron gdzie takie kosmetyki dostanę. I tak znalazłam tę stronkę perfumesco/pl/naturalny-kosmetyk-stopy-dlonie na której mają w sprzedaży kosmetyki naturalne i to do pielęgnacji stóp i dłoni. A jak wiemy o dłonie także należy zadbać, bo jednak są także jakby naszą wizytówką. A Wy gdzie kupujecie takie kosmetyki?

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: AniaSania »

Ja korzystam zwykle z mydlarni oraz z małych drogerii. Czasem niestety łapię się na tym, że nie zawsze coś, co ma na etykietce hasło 100% naturalny kosmetyk rzeczywiście nim jest...

Brytyjka - opinie

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Kamila »

Ja również bardzo lubię naturalne kosmetyki. Ostatnio na przykład natknęłam się na bardzo fajny, naturalny dezodorant z CBD w sklepie internetowym hempking.eu/shop/kosmetyki/naturalny-dezodorant-o-zapachu-wanilii-i-kwiatow-ylang-ylang/. Czy ktoś z Was miał okazję go może używać? Jak z jego skutecznością? Warto go zamówić?

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: hannah »

W sklepie internetowym Od Natury: od-natury/pl/kosmetyki-4 . Jest to jeden z moich ulubionych sklepów internetowych. Wybór produktów naturalnych, w tym właśnie kosmetyków, jest u nich bardzo duży.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: jula »

A co sądzicie o kosmetykach konopnych i olejkach CBD? Trafiłam dzisiaj na konopieizdrowie/pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tego sklepu internetowego. Mam ogromne problemy ze skórą a słyszałam, że kosmetyki z konopi bardzo dobrze radzą sobie z różnymi skórnymi problemami.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Iwonka »

Ja mam ulubiony sklep z naturalnymi kosmetykami. Teraz trafiłam w nim na sól do kąpieli - zobaczcie tu hagi/com/pl/pl/sklep/kapiel/sol-do-kapieli-z-morza-martwego/ Jest to naturalna sól z Morza Martwego. Bogata w minerały i olejki eteryczne. Kąpiel z dodatkiem tej soli oczyszcza, odpręża, relaksuje. Przeznaczona do skóry normalnej i suchej.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Rita123 »

Tez lubię kosmetyki naturalne, ale nie sięgam wyłącznie po takie. Ostatnio na przykład bardzo spodobały mi się maski w płachcie - cocolita/pl/maski-w-plachcie Odkryłam, że ich stosowanie jest bardzo wygodne, bo przede wszystkim wystarczy płachtę wyjąć i nałożyć na twarz. Nie ma żadnego problemu z ich nakładaniem czy usuwaniem z twarzy.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: profesjonalna »

A proszę Cię, bardzo, w sklepie Ładnie Pachnie ladniepachnie/pl/ znajdziesz najlepsze produkty i to bez żadnego problemu. Ja tam akurat patrzę na szampony, ale i coś do pielęgnacji skóry. Chcę w końcu o siebie zadbać. Widzę, że młodsza się nie robię, a im szybciej zacznę dobrą pielęgnację, tym dla mnie lepiej, prawda?

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: Karcia »

Mam przeczucie, że spodoba Ci się asortyment naturalnych kosmetyków w tej drogerii madamnatura/pl/ . Jest w niej świetny wybór różnego rodzaju produktów pielęgnacyjnych do ciała i twarzy. Akurat mnie jest potrzebny pilnie naturalny peeling i chyba zamówię sobie nawet dwa. Muszą bardzo ładnie pachnieć, skoro zawierają między innymi truskawkę, werbenę, różę, lawendę i inne roślinne składniki.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Naturalne kosmetyki gdzie dostanę?

Post autor: soya »

W sumie aktualnie bardzo dużo jest sklepów ukierunkowanych na kosmetyki naturalne. Generalnie ludzie polubili ekologiczne, naturalne produkty. Nie tylko nawet kupują typowo kosmetyki, ale też produkty typu olejek ze słodkich migdałów kosmetykinaturalne/com/pl/erboristica-natura-olejek-migdalowy-200ml.html , potem łączą je z innymi składnikami i samodzielnie tworzą w ten sposób maseczki, kremu. To, na prawdę super sprawa...

ODPOWIEDZ