Klimatyzacja

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Klimatyzacja

Post autor: Pańcia »

Polecicie jakąś firmę zajmującą się montażem klimatyzacji? Szukam na terenie Śląska i interesują mnie opinie m.in. o jkprojekt/pl Dzięki za wszelkie wskazówki.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: kasiakasiula »

Zerknij sobie na stronę czystyklimat/pl/content/6-montaz-klimatyzacji-wroclaw. Firma zajmowała się montażem w moim domu i jestem zadowolona. Klimatyzator również kupowałam u nich. Bardzo dobra jakość i cena :)

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: Kamila »

Z tego, co się orientuję, to zarówno sprzedażą, jak i montażem klimatyzacji zajmuje się również działająca już od lat na rynku firma Noxa. W jej ofercie można znaleźć najróżniejsze klimatyzatory wysokiej jakości, więc sądzę, że powinno udać się tam coś wybrać. W razie potrzeby możecie oczywiście liczyć na fachowe doradztwo z jej strony.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: Julia66 »

Czy znacie kogoś sprawdzonego, jeśli chodzi o takie kwestie, jak klimatyzacja montaż gdańsk ? Coraz więcej osób decyduje się teraz na montaż klimatyzacji i widzę, że faktycznie cieszy się to wszystko sporym zainteresowaniem. Klimatyzacja dla wielu osób jest też po prostu wygodna, bo dzięki temu zapewniamy sobie odpowiedni komfort latem lub dogrzewamy nasze pomieszczenia zimą. Warto przeczytać o zaletach posiadania klimatyzacji.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: nosleep »

Dla mieszkańców Warszawy i okolic, zainteresowanych instalacją klimatyzacji, firma TMSU przedstawia atrakcyjną ofertę. Oferują szeroki wachlarz usług, w tym nie tylko systemy klimatyzacyjne, ale także dobór i instalację pomp ciepła, rozwiązania z zakresu fotowoltaiki oraz wentylacji mechanicznej. Kompletne informacje o ich propozycji są dostępne na stronie: https://www.tmsu.pl/klimatyzacja-wlochy-warszawa/

ODPOWIEDZ