Medycyna estetyczna

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Tiburowski »

Moja żona korzysta z usług Carel Beauty Clinic carolinabeautyclinic/pl/ i bardzo sobie chwali wykonywane przez nich zabiegi. Zawsze wraca odprężona i pełna energii.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Klaudia »

A ja słyszałam, że ta klinika SkinClinic w Warszawie cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientek. Także chętnie zapoznam się z ich ofertą i może zdecyduje się na jakiś konkretny zabieg. W końcu fajnie jest raz na jakiś czas poprawić wygląd swojej skóry i zatuszować pewne mankamenty naszej urody. Przecież coraz więcej kobiet i nie tylko kobiet, bo mężczyźni także korzystają z takich zabiegów medycyny estetycznej

didi
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 23, 2020 10:51 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: didi »

wszystko zależy od tego co chcesz zrobić.. odmłodzić twarz? popracować nad ciałem? a może uwydatnić rysy twarzy? w kwestii zabiegów to już lepiej zdać się na specjalistów którzy dobiorą je po wywiadze, oczekiwaniach i ocenie stanu zdrowia. Idź do Demeter w Warszawie. Klinika jest na Białostockiej. Tam ci już dobiorą odpowiedni zabieg. Uwierz mi, będziesz zadowolona ;) ja jestem za każdym razem ;)

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: hannah »

Czasem medycyna estetyczna to za mało. W takich sytuacjach brane są pod uwagę operacje plastyczne lublin zagielmed/pl/chirurgia-plastyczna/. Szczególnie jeśli chodzi o takie zabiegi jak na przykład powiększanie piersi.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: yoolka »

ja bardzo cenię sobie możliwości, jakie daje medycyna estetyczna :) sama często korzystam, chodzę do Magicznej Kliniki :) Polecam to miejsce bo przyjmują w wielu miastach w Polsce, mają konkurencyjne ceny, świetnych lekarzy.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: sepa »

Moja mama miała robiony lifting twarzy i szyi u chirurga Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu knackclinic/com/. Ona przymierzała się do tego zabiegu przez długi czas, trochę się bała, ale razem wybraliśmy jej świetnego, rekomendowanego nam przez znajomych, chirurga, który spisał się doskonale. Lifting oczywiście się udał, twarz i szyja mamy wyglądają lepiej niż moja :), nie ma już zmarszczek i zwiotczałej skóry. Mama wygląda pięknie i czuje sie świetnie, polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: moa »

Ja miałam robiona korektę powiek u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Powieki miałam opadające, do tego wieczne worki pod oczami i nawet wyspana wyglądałam na smutną i zmęczoną. Operacja załatwiła sprawę :). Obecnie moje oczy wyglądają świeżo, nie ma worków, nie ma opadających powiek, jest przestrzeń na powiece do malowania cieniami i zrobienia kreski :). Chirurg spisał się super, jest zdecydowanie rzetelny i zna się na tym co robi, polecam.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: sejsa »

Jak na lifting, to najlepiej iść do salonu Esthe w Lublinie. Ja miałam tam robiony lifting nićmi i efekt wygląda super. Jest to bardziej ekonomiczna metoda niż lifting chirurgiczny, no i oczywiście mniej inwazyjna. Zabieg w tym salonie wykonują kompetentne osoby, które maja doświadczenie i znają się na tym co robią. Trafiłam tam przypadkiem, ale jestem ich stałą klientką i mogę z całą pewnością powiedzieć, że ich polecam.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: moira »

W Częstochowie znajduje się bardzo dobre centrum medyczne, które zajmuje się między innymi medycyną estetyczną. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam zapoznać się z ofertą suliga/com/pl/ Nie będziecie tego żałowali.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: aldona »

Co do medycyny estetycznej to ja mam zamiar udać sie do kliniki jaką jest elite.waw/pl z powodu łysienia androgenowego które strasznie przerzedza moje włosy, jest już kilka modeli uczesania których nie mogę wykorzystać ponieważ widać prześwity i chcę przeszczepić tutaj włosy za pomocą robota jakim jest Artas iX

ODPOWIEDZ