Medycyna estetyczna

podlejska
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 23, 2020 9:51 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: podlejska »

Z wiekiem korzystanm coraz częsciej. Ale wybieram mało inwazyjne zabiegi. Nie dawno wygładzałam zmarszczki kwasem hialuronowym. Za namową siostry trafiłam do dr Doroty Żukowskiej w łódzkiej klinice Dermed. Ona tu już stałą bywalczynią jest. I patrząc na efekty chyba także nią zostanę

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: daga »

W sumie ja też myślę o dobrych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Tutaj m-clinic.eu/oferta mam coś takiego zaproponowanego, jak zabieg dla kobiet w ciąży, który wspomaga krążenie. Nie wiem, może się na to zdecyduję, bo wydaje mi się, że to zawsze odpowiedzialne. A ja jednak nie chcę, żeby mojemu dziecku coś się stało.

Janette9828
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 24, 2020 2:07 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Janette9828 »

A czy mieliście robione zabiegi hifu? Słyszałem, że tego typu zabiegi są bardzo popularne i bardzo dużo osób je robi. Czy taki zabieg jest bezpieczny?

Poluś2222
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 26, 2020 5:36 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Poluś2222 »

Według mnie dermatolog trycholog dr n. med. Katarzyna Osipowicz jest warta uwagi, ponieważ ma spore doświadczenie i warto takiej specjalistce zaufać. Oczywiście oferuje przeróżne zabiegi, więc każdy znajdzie zabieg, który go interesuje.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: faleloki »

Skoro mowa o zabiegach medycyny estetycznej to ciekawa jestem czy także jesteście za korzystaniem z depilacji woskiem? Bo znalazłam studio depilacji warszawa w którym to mają bardzo ciekawa ofertę także pod względem cenowym. Według mnie jak już to warto z takiego rozwiązania skorzystać, gdyż dzięki temu nasze nogi i nie tylko będą idealnie gładkie i to na długo. Także zapoznam się z ich ofertą znacznie bliżej i na jakąś depilację się zapiszę

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: nosleep »

Teraz jest bardzo dużo różnych zabiegów poprawiających urodę. Ja miałam sporo blizn potrądzikowych dlatego zdecydowałam się na zabiegi laserem chirurgplastyczny-krakow/pl/laseroterapia/ . Jestem zaskoczona efektem - zabiegi wygładziły doskonale skórę i w końcu nie muszę ukrywać blizn pod grubą warstwą makijażu.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: grama »

Też miałam poprawianą urodę, byłam na zabiegu korekty opadających powiek, bo niestety one strasznie nachodziły mi na oczy. To uprzykrzało mi życie, nie tylko miałam problem z pomalowaniem się, ale i ze wzrokiem. Na zabieg poszłam do chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. To jest świetny specjalista, na jego stronie poczytałam co nieco o zabiegu, a na konsultacji dowiedziałam się już całe reszty rzeczy, na temat rekonwalescencji, tego jak będę wyglądała po operacji, itp. Zabieg się udał, cenowo wyszło korzystnie, a moje oczy wyglądają o wiele młodziej, nie widać blizn, jest super, polecam gorąco.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: nero »

Ja raczej nie korzystam z medycyny estetycznej, jeżeli chodzi o problemy skórne, to wole iść do profesjonalisty, dobrego dermatologa, którego mam w poradni ARKADIA MEDICAL w Warszawie przy ulicy Rydygiera 13 arkadia-medical/pl/przychodnia/. Przez lata zmagałam się z rumieniem różowatym, ale zabiegi u dermatologa mocno mi pomogły, bardzo serdecznie polecam tego lekarza, jest rzetelny u kompetentny.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kendal »

Ja w sumie nigdy nie wykonywałam żadnych zabiegów, ale coraz poważniej się nad tym zastanawiam. Chciałabym w końcu o siebie zadbać. Zastanawiam się nad henna pudrowa warszawa Ktoś z was zdecydował się na taki zabieg? Faktycznie jesteście zadowolone z efektu końcowego?

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Grażyna29 »

A czy słyszeliście kiedyś o osocze bogatopłytkowe wrocław ? Ja właśnie dopiero niedawno w klinice do której chodzę usłyszałam na czym to polega. Jeżeli również chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat to polecam wam zaglądnąć na stronę tej kliniki. Jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam

ODPOWIEDZ