Medycyna estetyczna

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Dominika »

Ja korzystałam niedawno z zabiegu odmłodzenia dłoni w kn-estetic/pl/zabiegi/odmladzanie-dloni/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra na dłoniach jest widocznie napięta i odżywiona.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: litovelek »

mozna sie zapisac do cmzwierzyniecka/pl/ mają bardzo dobre i porzadne oferty ejzeli chodzi o zabiegi moim zdanim jak najbardziej warto.

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: pitterka »

z zabiegów medycyny estetycznej to jedynie zmarszczki wygładzałam w łódzkiej klinice Dermed. Znakomita dr tam przyjmuje Dorota Żukowska, godna polecenia

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: yoolka »

Też jestem na tak :) medycyna estetyczna ciągle się rozwija i pojawiają się nowe możliwości. Ja od dawna chodzę na tego typu zabiegi do Dermokliniki w Łodzi dermoklinika/pl/. Lekarze z doświadczeniem, nowoczesny sprzet, preparaty wysokiej jakości.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: saymyname »

Widzę, że szukacie konkretne zabiegi z medycyny estetycznej. W sumie to możecie zgłosić się, jakby co do medestetic-gliwice/pl , bo oni naprawdę mają sporo do zaoferowania ze swojej strony. U nich skorzystacie z profesjonalnych i niezawodnych zabiegów najróżniejszego pokroju.

zuzula12
Posty: 1482
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: zuzula12 »

Na rożne ciekawe zabiegi medycyny estetyczne polecam wybrać się do kliniki cosmedical/pl/ to profesjonalna klinika piękna gdzie pracują specjaliści i wykonują zabiegi takie jak powiększenie ust, korekta nosa czy lifting twarzy. Polecam serdecznie o miejsce.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: rosalla »

Ja mam już za sobą kilka zabiegów zwiazanych z medycyną estetyczną i powiem Wam szczerze, ze jestem zachwycona efektami :) jeśli chodzi o konkretny gabinet to mam jak najlepsze zdanie na temat Magicznej Kliniki. Świetni lekarze z doświadczeniem, bardzo atrakcyjne ceny zabiegów.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: haanka »

Też jestem za jeśli chodzi o medycynę estetyczną :) sama rozważam aktualnie by zapisać się na zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego saywowclinic/pl/osocze-bogatoplytkowe-dla-kogo-przeznaczony-zabieg-wyglada-sa-efekty/. Super działa jeśli chodzi o ujędrnienie skóry, odbywa się w znieczuleniu więc jest komfortowy dla pacjenta. Pewnie zapisze się do tej kliniki Say Wow w Katowicach bo cieszą się bardzo dobrą opinią.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: wiktoriaula »

Dzięki medycynie estetycznej można walczyć ze swoimi kompleksami i poprawiać wygląd. Jeśli waszym kompleksem jest asymetria piersi to na stronie dbajopiersi/pl/asymetria-piersi/ możecie zobaczyć na czym polegają badania związane z określeniem nierówności piersi oraz możliwości zabiegów, które mogą zostać przeprowadzone np. przeszczep tłuszczu do mniejszej piersi bądź implanty.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem warto zainwestować w podniesienie piersi warszawa , gdzie takie zabiegi zawsze dodają nam pewności siebie i lepszego wyglądu . Zbliża się wiosna, a więc dekolt odsłonięty będzie coraz częściej.

ODPOWIEDZ