Medycyna estetyczna

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Draksa1981 »

W każdym gabinecie powiązanym z medycyną nie może zabraknąć płynu do dezynfekcji. Duże ilości tego środka w dobrej cenie można znaleźć na stronie medyczny.store/134-dezynfekcja. Ostatnio zamawialiśmy też rękawiczki z tej strony do naszego gabinetu stomatologicznego.

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: banana »

Ja ogólnie myślę nad jakimś zabiegiem na twarz. Dużo już się naczytałam, bo można wybierać spośród wielu zabiegów. Chyba najbardziej podoba mi się laseroterapia albo mezoterapia igłowa. Co do ceny to pewnie dowiem się dopiero podczas wizyty, więc myślę czy by udać się do Centrum Medycznego Rewolucji 59 u mnie w Łodzi. Czy ktoś z was miał może któryś z tych zabiegów i coś więcej mi o nim powie?

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: sepa »

Miałam robione usta, zmiana jest dość duża, ale wyszło super. Usta miałam powiększane własnym tłuszczem, przez bardzo dobrego chirurga, dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Lekarz jest fantastyczny, bardzo dobrze sobie poradził, usta najpierw były opuchnięte, więc się trochę przeraziłam, ale zaufałam chirurgowi i po zejściu opuchlizny zobaczyłam, że efekt jest idealny. Właśnie tak chciałam, żeby moje usta wyglądały!

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kendal »

Ja korzystam z nieinwazyjnych zabiegów jak np mezoterapia na polepszenie stanu mojej cery. W zeszłym roku kupiłam sobie ten dr pen permanent24/pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-A1-C-mezoterapia%2C-makijaz-permanentny/82 i regularnie z niego korzystam. Moja cera nigdy nie wyglądała tak świetnie jak teraz!

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: jalinka »

Nie znam dziewczyny która by nie chodziła do salonu urody na jakiś zabieg upiekszający. Ja bym chciała iść ale mam wątpliwości, różne opinie sie słyszy. Ostatnio koleżanka wspomniała mi o laserze kosmetycznym który można uzytkować w domu i znalazłam takie beautifly.eu/kategoria/laser-kosmetyczny/ co myślicie o nich ?

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Magnolia »

Jakbyście szukały dobrego lekarza medycyny estetycznej z Warszawy to skierujcie się do doktora Jarosława Tolwaja na Ossowskiego drtolwaj/pl/kontakt.html To doskonały specjalista, czyni cuda, ja wychodzę od niego o 10 lat młodsza :) A już tak zupełnie serio to ma bardzo duże doświadczenie w zakresie pielęgnacji urody, oferuje szeroki wybór zabiegów, są nici PDO, nici liftingujące, botoks, wypełniacze, możecie zrobić lifting powiek i modelowanie ust. Ja z wielu zabiegów korzystałam, bardzo dużo mi one dały, wyglądam o niebo lepiej i czuję się bardziej pewna siebie.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: bastylia »

A ja zdecydowanie polecam nici liftingujące Sama całkiem niedawno dowiedziałam się o tym zabiegu od dr Ciemerych z kliniki artederm/pl/ i od razu umówiłam się do nich na zabieg. Zabieg nie trwał zbyt długo a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Miałam bardzo wiotką skórę na policzkach a teraz jest naprawdę jędrna i odmłodzona

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: modnisia34 »

Medycyna estetyczna na stałe zagościła w naszym kraju i jest coraz więcej salonów kosmetycznych. Ja sama nie ukrywam że często korzystam z ich usług bo chcę być piękna i młoda jak najdłużej się da. Aktualnie szykuję się na zabieg korekcji nosa z oferty tej kliniki medestetis/pl/zabiegi/korekta-nosa-kwasem-hialuronowym/ i wiem że będę zadowolona bo to doświadczony zespół.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: zuzula12 »

Od wielu lat prowadzę własną klinikę medycyny estetycznej i w moim gabinecie staram się korzystać z najlepszego sprzętu, aby oferować klientom najwyższą jakość. Wszelkie sprzęt oraz akcesoria zamawiam w sklepie medikapoland/pl/pl/13-akcesoria-medika .

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: nadrus16 »

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda i fajnie, że w dzisiejszych czasach mamy tę szansę, aby móc sobie coś poprawić. Osobiście korzystałam wielokrotnie z takich usług w bienkowscyclinic/pl/ :) chodziłam na zabiegi twarzy, modelowałam sobie sylwetkę i odrobine wypełniłam sobie usta kwasem hialuronowym. Efekty każdego zabiegu były obłędne, trzeba przyznać :)

ODPOWIEDZ