Medycyna estetyczna

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Dominiśka »

A gdzie wybraliście sprzęt do swojego gabinetu? Właśnie mnie niedawno znajoma poleciła shar-pol/pl/ i powiem wam, że tutaj wybrałam naprawdę porządny sprzęt i co ważne jego cena nie była wcale wygórowana także dla mnie to był jednak doskonały wybór.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Pańcia »

Jeśli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to ja najbardziej jestem zadowolona z mezoterapii, o której więcej poczytacie tutaj: neonia/com/pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa-krakow/ . Twarz po takim zabiegu jest bardziej ujędrniona, odmłodzona. Polecam taki zabieg po letnim opalaniu.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: maleńka »

Sporo osób korzysta z zabiegów tego typu i skoro cieszą się one taką popularnością to znaczy że kobiety są zadowolone z osiąganych efektów. Trzeba oczywiście wybrać dobrą klinikę novoderm/pl/ żeby być spokojnym o to co jaki efekt zostanie osiągnięty.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kajaa »

Ja ostatnio trafiłam na ciekawą ofertę zabiegów medycyny estetycznej u Pani Klaudii z klinikazmuda/pl -klinikazmuda.pl/ i chciałabym z niej skorzystać. Myślę m.in o powiększeniu ust, brawiach i modelowaniu sylwetki. Mam ponad 30 lat i czuję, ze potrzebuję tych zabiegów. Chcę w końcu zrobić coś dla siebie poza ćwiczeniami i dietą.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: jula »

Jeśli chodzi o usuwanie kurzajek to tutaj dermoklinika/pl/dermatologia/kriochirurgia możesz się umówić na zabieg. To świetna klinika z bardzo dużym doświadczeniem. Jestemp pewna, że będziesz zadowolona z jej usług!

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: nadrus16 »

Od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju mój brzydki cellulit i z tego powodu mam ogromne kompleksy. Zastanawiam się co z nim zrobić, bo żadne kosmetyki, szczotkowanie nic nie dają. Słyszałam o zabiegu scizer bienkowscyclinic/pl/zabiegi/hifu-scizer-miejscowa-otylosc-cellulit/, który podobno daje niesamowite rezultaty. Moja kumpela miała i jest mega zadowolona. Jak przyjedzie do mnie to zobaczę czy warto z niego skorzystać.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: furka »

Ja ostatnio wypróbowałam zabieg mezoterapii igłowej u Pani Klaudii z klinikazmuda/pl klinikazmuda.pl/ . Zabieg przeszłam bezboleśnie, a efekty są bardzo satysfakcjonujące. Skóra jest dużo jędrniejsza i zmarszczki zniknęły :) Jeśli masz jakiekolwiek obawy, to zapisz się najpierw na konsultacje żeby dowiedzieć się wszystkiego czego potrzebujesz z pierwszej ręki. Ja polecam serdecznie z całego serca.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kendal »

Jeżeli chodzi o salony medycyny estetycznej, to jest ich naprawdę sporo. Natomiast warto korzystać z usług takich miejsc jak klinikamurano/com/wskazania/blizny/ gdzie mają odpowiednie doświadczenie i pracują na profesjonalnym sprzęcie.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: sorra »

Medycyna estetyczna może być stosowana w celu przywrócenia młodości i piękna skóry. Od prostych zabiegów wygładzających zmarszczki po bardziej złożone procedury, każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź ten link, aby uzyskać więcej informacji: https://www.medica.bialystok.pl/zabiegi/.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kobietki33 »

Mój problem to opadające powieki ale na szczęście medycyna estetyczna jest w stanie sobie z tym poradzić. Udało mi się znaleźć interesującą ofertę w sieci pod tym linkiem innovationclinic.pl . Ichniejsza klinika oferuje naprawdę spory wachlarz usług związanych z medycyną estetyczną.

ODPOWIEDZ