prezent na dzień matki

Kobietka
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Kobietka »

Szukam prezentu dla mojej mamuśki z okazji dnia matki, mozecie podzielić się jakąś sugestią?
Sama długo szukałam, a już planuję co kupić jej na przyszły rok. Niestety mam taką pracę, że często wyjażdżam i nie mam czasu na załatwianie niektórych spraw, dlatego zajmuję się nimi albo planuję je znacznie wcześniej. Chciałabym w przyszłym roku kupić jej prostownice > adler/com/pl/index.php/Main/Produkt/ad_2319 Może i Tobie się spodoba ? Nie jest to zwykła prostownica, ale myślę, że bardziej taka profesjonalna, a więc lepsza w obsłudze. No i dzięki regulacji temperatury wyprostuje każde włosy.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Tiburowski »

Ja swojej mamie z okazji ostatniego dnia matki kupiłem srebrny naszyjnik, który zakupiłem w salonie Diament Plus w Białymstoku diamentplus/pl/68-naszyjniki#/page-3 . Mają przepiękną, elegancką biżuterię wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach. Wybór jest przeogromny i trzeba spędzić dosłownie godziny, by zdecydować się na konkretny egzemplarz.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: dixii »

Ja w tym roku kupiłam zestaw porządnych kosmetyków. Teraz zbliża się kolejna duza okazja - 60te urodziny :) planuje teraz kupić voucher do spa i jakiś dobry zapach, na przykład dolce gabbana perfumy damskie e-swiatperfum/pl/51-dolcegabbana-perfumy-l-amour. Myślę, ze mama będzie zachwycona bo wiem, ze lubi perfumy tej marki a ten zapach jest wyjątkowo urzekający :)

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: prezent na dzień matki

Post autor: AniaSania »

torebki damskie potrafią być świetnym pomysłem na prezent. Bardzo praktyczny prezent, który zawsze się przyda. Pamiętaj tylko, żeby trafić tylko w jej gust!

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: eem »

To może warto pomyśleć o jakimś praktycznym prezencie? Moja mama już od dawna myślała o metamorfozie swojej fryzury. Chciała sombre z ładnym blendowaniem kolorów i do tego fajnie zrobionym odrostem, no ciężko to opisać, ale miała cały album ze zdjęciami inspiracji. Dlatego w ramach prezentu sprezentowałam jej wizytę u mojego sprawdzonego fryzjera w salonie urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty). Oni mają super kompetentnych fryzjerów, którzy znają się na tym co robią, no i mają też atrakcyjne ceny. Mama wyszła od nich odmieniona, uśmiechnięta i bardzo zadowolona, polecam.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Rita123 »

Wedlug mnie idealnym prezentem dla każdej kobiety będzie piękna i stylowa biżuteria - marko/pl/biale-zloto-pierscionki-z-czarnym-brylantem To jest coś, co każda z nas lubi nosić jako dodatek do stylizacji. Sama bez biżuterii rzadko ruszam się z domu. Zawsze dbam o to, żeby biżuteria zgrywała się z resztą stroju.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: yoolka »

I ja postawiłam na perfumy, one zawsze okazują się strzałem w 10 :) A co do konkretnego zapachu to wybrałam Perfumy Versace Bright Crystal perfumetki/com/pl/perfumy-markowe/205-versace-bright-crystal.html. Przyjemnie kwiatowe i owocowe. nadające rześkości i lekkości :) idealne na dzień do pracy ( na wieczór wybieram z reguły coś mocniejszego). Bardzo trwałe i w korzystnej cenie :)

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: prezent na dzień matki

Post autor: AniaSania »

Myślę, że plecaki młodzieżowe na wycieczkę w tatry będą świetnym prezentem. Bardzo praktyczny, idealny dla zdrowia i urody!

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: moira »

Kosmetyki na pewno sprawdzą się jako prezent dla kobiety. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą asepta/pl/ Tam na pewno znajdziecie porządne kosmetyki i kremy, które nadają się na prezent.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Iwonka »

Dzień matki już za nami. ale moja mama niedlugo ma urodziny. Chce skorzystać z tej oferty tu protime24/pl/aar_m_Zegarki-Lacoste_Zegarki-damskie-Lacoste-2973.html Wybrać dla mamy elegancki zegarek. Wiem że mamie podobają się zegarki z bransoletkami i kolorowymi tarczami. I takiej propozycji będe szukać. Zegarek to dobry pomysł na prezent - mama będzie zadowolona.

ODPOWIEDZ