prezent na dzień matki

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: camio »

Biżuteria to zawsze dobry pomysł. Apart ma drobiazgi na każdą kieszeń i właściwie dla każdego. Klasyka zwykle wychodzi najlepiej :)

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: soya »

W sumie taka jest prawda, że wszystko możesz zakupić. Pytanie - na co najbardziej jesteś ukierunkowana i jaki masz budżet? Bo, ja przykładowo ostatnio znalazłam taki domaukcyjnypanorama/pl dom aukcyjny i możesz kupić tam przepiękną, niepowtarzalną, drogą biżuterię.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: prezent na dzień matki

Post autor: AniaSania »

Na pewno polecam te plecaki damskie na miasto. Będą świetnym prezentem i myślę, że mama się z takiego ucieszy.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: asztarte »

Ja mamie niedawno dałam takie ażurowe serce -wisiorek. Dokładnie to goldmirk/pl/pl/p/wisiorek-Serce-azurowe-Pr-585/734 Wisiorek jest piękny, delikatny, myślę że wielu kobietom się spodoba. Sklep ma piękne rzeczy i szybko wysyła zamówienia, także lubię tam robić prezenty dla bliskich, wiem że zawsze coś ładnego znajdę.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: maui »

Ja w tym roku na dzień matki dostałam najlepszy prezent :). Byłam na specjalistycznym zabiegu w Beauty&Calm w Częstochowie, dokładnie na zabiegu Mukabhyanga beautycalm/pl/mukabhyanga/ To jest bardzo fajny, ajurwedyjski zabieg odmładzający twarzy o działaniu pielęgnacyjno-leczniczym. Ten zabieg wraz z masażem super odmłodził i odżywił moją twarz, później jeszcze sama chodziłam na zabiegi do tego salonu i one działają mega fajnie, no i są w dobrych cenach, polecam.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Iwonka »

Dzień matki już dawno za nami. Teraz czas myśleć o świątecznych prezentach. Spodobała mi się ta oferta taniaksiazka/pl/kalendarz-kota-jasniepana-2021-ksiazkowy-p-1424622.html Kalendarz na przyszły rok. W którym mama znajdzie magiczne przepisy kulinarne. Kalendarz jest ładnie wydany, ozdobiony rysunkami.
Myślę ze mamie się spodoba.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: paulajanicka »

A może warto spędzić z mamą trochę czasu i np. zrelaksować się z nią przy pysznym drinku? Myślę, że miło spędzony wspólnie czas może być bardziej efektywny, niż materialny prezent. Na stronie syropybarmanskie/pl/28-rum-z-czekolada możecie znaleźć świetne inspiracje na drinki z użyciem czekolady oraz rumu. Świetną robotę robią tu syropy barmańskie, które można zakupić w świetnej cenie.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: emeraldlady »

Kawa o smaku czekolady! Jaka kobieta nie lubi czekolady? Jest takich chyba bardzo mało, nie sądzicie? A takie połączenie jest naprawdę czymś niezwykłym, biorąc pod uwagę przeciętne kawy w marketach. Ja osobiście zamawiam kawy stąd: coteca/pl/kawa-smakowa-1kg/456-kawa-ziarnista-chocolate-cream-1kg-5901721762909.html
Możecie znaleźć tam także inne smaki. Do gustu przypadła mi wanilia oraz pomarańcza :) To naprawdę miła odmiana i fajny dodatek do porannych artykułów :)

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: zuzula12 »

I dla mamy i dla taty warto kupić zestaw kaw lub herbat. Takie możecie znaleźć na stronie sklepu cupandyou/pl/prezenty/dla-taty/zestawherbatdlataty.html kupowałam tutaj prezent dla taty. Bardzo mu się taki zestaw spodobał. Uważam że to fajny i praktyczny prezent z którego każdy dorosły się ucieszy.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: sowwa »

mojej mamie kupiłam lokosuszarkę od Babyliss, to byl strzał w 10tkę, w komplecie są dwie okrągłe szczotki a dodatkowo płaska szczotka wygładzająca. Jest świetna, można nią bardzo łatwo wymodelować włosy.

ODPOWIEDZ