prezent na dzień matki

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Gacei54 »

Tu można zamówić kwiaty przez internet E-kwiaty. Sądzę, że to może być naprawdę super rozwiązanie.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: aklinka »

Wiesz, wiele zależy od tego co mama lubi, najlepiej wpasować się w jej gusta. Chyba, że chcesz zrobić taki ogólny, bezpieczny prezent to w takim razie perfumy będą dobrym wyborem. Chyba nie ma kobiety, która nie lubiłaby pięknych zapachów. Polecam sprawdzić ofertę tej perfumerii aleperfumeria/pl/pl/ , bo tutaj jest naprawdę szeroki wybór marek, poza tym ceny są atrakcyjne. Często także pojawiają się promocje, więc warto śledzić tę stronę

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: nosleep »

Jak to co? Słodkości!! Która bowiem mama nie lubi słodyczy? Zarówno ta 20-30 letnia czy 50-60 letnia i starsza - każda kobieta kocha przecież słodycze! :) Można w sklepie Terravity - tutaj: sklep.terravita/pl/ kupić fajne i przepyszne zestawy upominkowe z czekoladą w roli głównej! Wybór mają naprawdę olbrzymi, a przy zamówieniu powyżej 150 złotych - przesyłka jest za darmo.

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: beciaxyz »

Świetnym pomysłem na prezent dla mamy może być biżuteria, będzie eleganckim dodatkiem, a bliska osoba na pewno ucieszy się z takiego upominku :) Na sadva/pl/pl/262-bizuteria-dla-mamy znajdziecie duży wybór biżuterii.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: zuzula12 »

Osobiście polecam Wam wszystkim sprawdzić portal, na którym dowiecie się m.in. czym jest diety oczyszczające i dlaczego warto z niej korzystać. Na stronie znajdziecie wiele różnych artykułów o najróżniejszej tematyce zwiazanej z kobietami.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Aśka »

Ja mamie kupuję książki lub perfumy. Oczywiście nie może zabraknąć czegoś na słodko ;) Moja mama uwielbiam cukierki z adwokatem więc na każdą okazję je ode mnie dostaje ;)

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: florencja »

Dzień mamy coraz bliżej, ostatnio kupiłam mojej mamie suszarkę do włosów od Babyliss, bardzo się z niej ucieszyła. Korzysta z tego sprzętu na co dzień, na pewno takie praktyczne prezenty najbardziej jej odpowiadają.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: kobietki33 »

Jakie macie inspiracje prezentowe na dzień matki dla najbliższych? Dokonaliście już wyboru? W moim przekonaniu kosz delikatesowy będzie naprawdę świetnym pomysłem. Pod tym linkiem: smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Oswiecony-Idealista/10091 znajdziecie firmę, która ma mnóstwo tego typu upominków na swojej stronie. Warto przejrzeć ich ofertę, bo mają spory wachlarz ofertowy, więc pewnie znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: rosalla »

ja kupiłam zestaw kosmetyków z serii Beauty&Glow z Eveline. Skuteczne i dobre jakosciowo, sama ich używam :) kupiłam już wcześniej serum na przebarwienia a wczoraj dokupiłam jeszcze balsam do ciała i krem do rąk.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: sorra »

Najlepszy jest moim zdaniem kreatywny prezent na dzień mamy , który wymaga włożenia nieco wysiłku. Także się bardziej docenia takie prezenty, które są własnoręcznie robione

ODPOWIEDZ